Norrath pasaulis jau greitu laiku pasidarys daug didesnis, kadangi Sony Online Entertainment pranešė išleidžianti papildymą Bloodline Chronicles, skirta ryšio vaidmenų žaidimui Everquest II. Naująjį papildymą bus įmanoma tik atsisiųsti už 4.99 dolerius, parduotuvėje jo nerasite.

„Bloodline Chronicles papildys žaidimą keliomis, labai geromis savybėmis, tarp jų ir tokiomis kaip naujas bendravimas su aplinka“, – sakė vyriausiasis Sony Online Entertainment prodiuseris Scott Hartsman. „Su šiuo papildymų žaidėjams atsivers naujos galimybės žaidime, jie turės galimybę atrakinti naujus siužetus, ko pasekoje, nauji nuotykiai neišvengiami“.

Bloodline Chronicles papildyme žaidėjai galės tyrinėti naujus požeminius pasaulius, kurie atsivers kažkur už Nektulos Forest. Iš viso tyrinėtojams siūloma penkios naujos vietovės, tarp jų tokios kaip Tombs of Night, Crypt of T’Haen, ir D’Morte Burial Chambers. Į šiuos pasaulius rekomenduojama eiti tik esant 30-45 lygio. Bet nepriklausomai ar jie turi ar ne naująjį papildymą, Tombs of Night pasaulis bus atviras visiems. O visi užsisakę papildymą iš anksto, jau nuo šiandien galės patekti į D’Morte Burial Chambers pasaulį.

Taigi be naujo siužeto ir aplinkos, kurias žada papildymo kūrėjai, žaidėjai dar gaus ir daugybę, ne tokių aiškiai matomų pataisymų, kaip nauji kovos būdai, herojai, daiktai ir prizai. O šis papildymas visus žaidėjus pasieks jau kovo 21 dieną.