Tik išleidus Half-Life 2, daugelis jo senųjų fanų šiek tiek sutriko, o kai kurie net ir užpyko ant Valve. Jie nerado jokio Half-Life 2 daugelio žaidėjų režimo, tik jau kultinį tapusį Counter-Strike, kuris išėjo naujai perdirbtas su Source varikliuku, kuris buvo pardavinėjimas su Half-Life 2 pakuote. Aiškų cs fanus jis patenkino pilnai, bet HL fanai gavo susivilti.

Bet Valve atsižvelgė į savo gerbėjų norus ir viltis, ir šiandien per Steam pradėjo platinti Half-Life 2: Deathmatch, o karta su juo ir SDK (Software Developers Kit) tai rinkinys skirtas kurti įvairiausius modus ir žemėlapius.

Kaip Steam aprašo savo naująjį režimą „Greitas daugelio žaidėjų režimas vyksiantis Half-Life 2 pasaulyje. Naujas HL2 fizikinis varikliukas papildys Deathmatch žaidimų taktika. Kovoti už Susivienijimą ar Pasipriešinimo pajėgas, spręsti tik, tai jums. Jau dabar galite sviesti klozetą į savo draugą.“

Kol kas Steam serveriai atrodo užlūžo trumpam, taigi tie kurie iki dabar spėjo parsisiųsti šį režimą, gali jaustis išties apdovanoti. Paketo dydis 32 MB. Naujasis režimas paleidžiamas tik su Half-Life 2, ir siūlo mums du žemėlapius. Pirmasis vadinasi dm_lockdown, kuriame veiksmas vyksta kalėjimę, o antrasis dm_overwatch, kur kovoti mums tenka jau City 17. Žaidėjai žaisti pradeda jau turėdami gravitacinį ginklą, o be jo dar gauna pistoletą, SMG ir keletą granatų. O kiti ginklai kaip šratinis šautuvas ir lankas, bei gyvybių ir kostiumo papildymai, randami pačiame žemėlapyje. Taigi kas greitesnis, tas ir ginkluotas bus geriau.

Valve tai pat paskelbė ir geriauso fanų sukurto žemėlapio konkursą. Už pirmą vietą numatytas prizas 5000 dolerių, o už dvi antrąsias po 3000 dolerių. Taigi tai puiki proga fanams uždirbti.

Kai tik man pavyks gauti šį naująji Half-Life 2 režimą, iškart apie naujovęs ir siūlomas galimybes bus informuoti ir Games.lt lankytojai.