„Epic Games“ paviešino kuriamo naujojo „Unreal Tournament“ žaidimo filmuką, kuriame demonstruojamas veiksmas aukštos detalizacijos žemėlapyje.

„Double kill“! „Mega Kill“! „Ultra Kill“! „Monster kill“!!! KAAAAAAIP DIEVAS!!!!!!!! Štai tokios frazės sukosi mano galvoje bežiūrint šį filmuką ir prisimenant tas bemieges naktis, kuomet žaisdamas „Unreal Tournament 2004“ bandydavau išgauti kuo ilgesnį killstreak’ą.

Neabejoju, kad jūs, kaip ir aš, pasiilgot tų smagių „old-skūlinių“ laikų, kai viskas remdavosi į greitą bėgiojimą po žemėlapį ir pašėlusiai smagų priešų šaudymą. „Headshot“!

Pažiūrėjęs filmuką nebežinai kaip užgesinti sužadintus prisiminimus? „Rampage“! O jų ir nereikia gesinti, tegul pumpuojasi adrenalinas. Kodėl? Ogi todėl, kad „Epic Games“ jau leidžia parsisiųsti ankstyvą naujojo „Unreal Tournament“ versiją! Nežinantiems pasakysiu, jog „Unreal Tournament“ bus nemokamas ir yra kuriamas glaudžiai bendradarbiaujant su žaidėjų bendruomene. Jūsų idėjos bei pasiūlymai visuomet laukiami oficialiame žaidimo forume!

„Unreal Tournament“ kuriamas pasitelkus naujausią „Epic Games“ variklį „Unreal Engine 4“. Žaidimas bus skritas „PC“, „Mac“ bei „Linux“ platformoms.