Šį kartą naujas „Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn“ įrašas į Games.lt atkeliavo greičiau nei įprasta. Kai žinai, jog juos kažkas skaito – automatiškai pakyla noras rašyt. Kadangi po praeito įrašo daugiausiai žmonių pageidavo, jog aprašyčiau Unreal Tournament 3 mod’us, tai jį ir pasirinkau. Kaip ir sakiau, jūsų noras – man įsakymas. Na, o kitą kartą savo pageidavimus kitam įrašui norėčiau, jog rašytumėte man į pm. Būčiau dėkingas. Šitaip man bus patogiau, kai visi pageidavimai keliaus į vieną vietą, o ne vieni į pm, kiti komentaruose, treti į el. paštą, dar kiti į Skype.

Seni „Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn“ įrašai:

Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn #1
Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn #2
Išplėsk savo žaidimų ribas su R3p1cn #3
Išplėsk savo Half-Life 2 ribas su R3p1cn #4
Išplėsk savo Far Cry ribas su R3p1cn #5
_________________________________________

Taigi, kaip atrodo šios savaitės „Unreal Tournament 3″ modifikacijų TOP5?

Penktoji vieta – GfG#2 ( Pirmoji dalis )
Ketvirtoji vieta – Snowreal
Trečioji vieta – Prometheus
Antroji vieta – The Ball
Pirmoji vieta – The Haunted

Penktoji vieta – GfG#2

Jūs žinojote, kad ji melavo apie tai, kur ji dirbo. Kai ji dingo be žinios, jūs prisiekėte surasti ją. Jūsų paieška vedė jus į Jukos Kalno papėdę, kur vietiniai gyventojai sakė, kad jie matė ją. Kai jūs tyrinėjote vieną kalno pusę, jūs pamatėte tai, ko jums pamatyti nereikėjo. Saugokitės jus supančios aplinkos, todėl kad jūsų įgūdžiai bus išbandyta dar nepasibaigus šiam nuotykiui.

GfG#2 yra dviejų dalių nuotykis. Pirmoje dalyje jums teks tyrinėti kalną, o be tyrinėjant aptiksite keistą įrenginį. Antrojoje dalyje jūs aktyvuosite keistą įrenginį, šitaip sukelsite gravitaciją, kuri užtvindys ir sunaikins keistąjį įrenginį. Jus turėsite pabėgti iš ten ir sustabdyti gravitacijos anomalijos bangą, kol ji nepasiekė netoliese esančio miesto. Antroji mod’o dalis, kol kas dar kuriama.

Modifikacijos žemėlapį turite patalpinti į C:\Documents and Settings\\My Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Published\CookedPC\CustomMaps direktoriją.

Ketvirtoji vieta – Snowreal

Snowreal yra trečiojo asmens snieglentininkų modifikacija Unreal Tournament 3 žaidimui. Sudalyvaukite lenktynėse viename iš keturių didelių žemėlapių, arba parodykite savo įspūdingus įgūdžius triukų konkurse. Nuo didelių sniego peizažų į įtemptą išvyka per pavojingas lavos sroves žemyn ugnikalniu, atgal į sudėtingą alpinį kursą.

Mod’o ypatybės:

*3 žaidimo rėžimai: lenktynės, lenktynės per laiką ir triukų konkursas.
*5 skirtingos snieglenčių spalvos, priklausomai nuo jūsų veikėjo.
*4 dideli žemėlapiai.
*16 skirtingų triukų.
*Tolimoji kamera, kuri stebi jus ir įrašinėja jūsų padarytus triukus.
*Mini žemėlapis kuris jums parodys kitus žaidėjus ir kontrolės punktus.
*Bot’ų palaikymas. Šalia savęs matysite DI valdomus priešininkus.
*Galimybė įsikelti savo valdomą personažą.

Trečioji vieta – Prometheus

Prometheus yra misijomis pagrįstas, singleplayer co-op žaidimas, su žaidimų „Portal“ ir „Mirror’s Edge“ dvasia. Su Promotheus įrenginiu jūs sulaužysite Einšteino fizikos dėsnius, tai reiškia, kad jūsų tikslai bus įgyvendinti vykdant misijas su jūsų praeitimi, dabartimi ir ateitimi. Viskas ko jums reikės, tai pasikliauti savo atmintimi sprendžiant žaidimo galvosūkius, kuriuos jums parodys unikali žaidimo mechanika. Keliaujant žaidimo istorija jūs gausite vis naujų galvosūkių, kurių sudėtingumas vis didės.

Taigi, žmonėms kuriems patinka loginiai žaidimai, tikrai vertėtų išbandyti šį kūrinėlį. Unreal Development Kit įrankio pagalba, norint sužaisti šį žaidimą nereikės pačio „Unreal Tournament 3″.

Antroji vieta – The Ball

Dar viena modifikacija loginių žaidimų žanro mėgėjams. The Ball – modifikacija skirta „Unreal Tournament 3″ žaidimui. 2008 metais šią modifikacija ModDB išrinko kaip geriausią SinglePlayer 2008 mod’ą, taip pat keturis kartus iš eilės užėmė pirmą vietą konkurse UT3 MakeSomethingUnreal, tad tai tikrai ne eilinis kūrinys. The Ball mums siūlo įsikūnyti į tyrinėtojo vaidmenį, kuris įstringa urve, o ten atranda senovės Meso-amerikiečių kapus. Kol brausitės pro senovės ziguratus, auksinius miestus ir milžiniškus urvus, jūsų vienintelis kompanionas bus mistiškas, didžiulis aukso kamuolys, aptrauktas metalu.

Naujoviškos fizikos varomas gameplay’ėjus. Ridenkite rutulį, kad išspręstumėte galvosūkius, įveiktumėte kliūtis ir sunaikintumėte priešus. Viskas iš pirmojo asmens perspektyvos. Tyrinėkite pasaulį, kuris turtingas savo atmosfera ir istorija.

Pirmoji vieta – The Haunted

The Haunted yra trečiojo asmens multiplayer siaubo modifikacija „Unreal Tournament 3″ žaidimui, kur jūs turėsite atsilaikyti nuo blogio numylėtinių. Mums bus pasiūlyta keletas įdomių režimų, tokių kaip co-op, Demons .VS. Humans, kur išdygę priešai yra kontroliuojami žaidėjų. Žaidžiant už žmones mūsų pagrindinis tikslas bus – išgyventi, na o jam įgyvendinti mums bus suteiktas galingas apie 20 ginklų arsenalas. Negyvėliai humanoidai lys iš visur, o tai suteiks jums tikros kovos už jūsų gyvybę jausmą. Jūs neturėsite vietos kur būtų galima pasislėpti, jūs neturėsite vietos kur pabėgti, negana to, dar turėsite saugotis paslėptų spąstų. Solo režimas skirtas vienam žaidėjui, kurį norint žaisti nėra būtinas interneto ryšys. Co – op režime keturi žmonės turės atsilaikyti nuo blogio atakų. Nusiųskite atgal į pragarą kiek galite daugiau blogio. Battle režime kaunasi keturi žmonės, prieš keturis demonus, na o Demonizer režimas labai panašus į Co – op, tik čia kiekvienas negyvas žmogus bus paverstas į demoną, kol neliks nei vieno žmogaus.

Taigi, toks šios savaitės „Unreal Tournament 3″ TOP5 sąrašas. Iki kitos savaitės!