Vyresnysis „Codemasters“ prodiuseris Richard’as Kettlewell’as ir žaidimo „GRID: Autosport“ prodiuseris Clive’as Moody interviu, duoto „PCGamesN“, metu pranešė, kad asmeniniu kompiuteriu žaidimą žaisiantys žaidėjai galės matyti gražesnį vaizdą. Tą pačią dieną, kurią bus išleistas „GRID: Autosport“, kartu pasirodys ir papildomai parsisiunčiamas aukštos raiškos tekstūrų paketas.

Šio tekstūrų paketo dydis iš pradžių siekė 30 GB, tačiau vėliau kūrėjams pavyko sumažinti jo apimtį iki 5 GB. Įdiegtas į kietąjį diską „GRID: Autosport“ jame užims 11 GB, o pridėjus tekstūrų paketą – 16 GB.

„Kalbame apie aukštesnės kokybės detales asmeniniuose kompiuteriuose. Kokybiškesni šešėliai, geresni atspindžiai, mes stengiamės, kad automobiliai atrodytų kiek įmanoma realistiškiau“ teigė Kettlewell’as, kuris taip pat papildė, kad konsolėms skirtos žaidimo versijos kadrų skaičius bus užfiksuotas ties 30 kadrų per sekundę. Tačiau šios ribos nebus kompiuteriams skirtoje versijoje, kurią taip pat bus galima žaisti pasitelkus iki trijų monitorių vienu metu.

„GRID: Autosport“ pasirodys AK, X360 ir PS3 platformoms birželio 27 dieną.