Šiandien išleidžiamas paskutinis DLC priedas „Burial at Sea – Episode Two“ geriausiai praėjusių metų veiksmo šaudyklei „BioShock Infinite“. Papildymą galės įsigyti visi „Xbox 360“, „PS3“ bei „PC“ savininkai.

Jau ateinančių kelių valandų bėgyje papildymas taps prieinamu visiems „Season Pass“ turėtojams. Jei jo neturite, papildymą bus galima įsigyti atskirai už 15 eurų sumą. 

„Burial at Sea – Episode Two“ papildyme imsimes žaviosios merginos Elizabetės vaidmens povandeniniame „Rapture“ mieste. Priklausomai nuo jūsų žaidimo stiliaus, papildymui įveikti prireiks apytiksliai 6 valandų. Tai geras ženklas, nes „Burial at Sea – Episode One“ įveikti žaidėjams prireikė maždaug 2 valandų.

Tai yra paskutinis „Irrational Games“ studijos projektas „BioShock Infinite“ žaidimui. Ką gi, ate šiam žaidimui sako ne tik žaidėjai, bet ir kūrėjai. Praėjusį mėnesį buvo oficialiai paskelbta, jog studija užsidaro, o jos vadovas Kenas Levine su dar keletą darbuotojų pereina dirbti į kitą, mažesnę „Take-Two“ kompanijai priklausančią studiją.