“Indie” žaidimų studija “Exit Strategy Entairtainment” kviečia visus išbandyti platforminį nuotykių žaidimą “Pirates of New Horizons”. Demonstracinėje versijoje galima išbandyti 2 žaidimo lygius: “The Meteor Crashsite” ir “Hubington”.

Žaidimas yra apie merginą Annha, kuri turi vienintelę svajonę – ji nori tapti beprotiškai turtinga. Jos troškimas ją nuveda į įvairius nuotykius, kuriuos įveikti jai turėsite padėti Jūs.

Žaidimą galite išbandyti tiesiog savo naršyklėje, . Žaidimas bus skirtas AK ir MAC platformoms, teigiama, kad bus išleistos ir „X360“ bei „PS3“ versijos.

Kūrėjai atskleidė, kad tie, kurie užsisakys „Bucanneer Edition“ žaidimo versiją, kuri kainuoja 15 eurų, iškarto gaus dar vieną papildomą lygį, kurį galės išbandyti ir vėliau, pilnoje versijoje, įvairių papildymų.

Tuos, kuriuos žaidimas labai sudomins, ir jie užsisakys „The Captain Edition“ žaidimo versiją gaus galimybę išbandyti galvosukių žaidimą „Planet Buster“, galimybę parsisiųsti „Pirates of New Horizons“ garso takelį. Galiausiai, kūrėjai teigia, kad šią versiją įsigiję žmonės turės galimybę nusiųsti savo nuotrauką žaidimo kūrėjams ir jie ją perkels į „Kapitonų Šlovės Salę“.

Žaidimą galima išbandyti čia.