„Samsung Electronics“ praneša, jog praėjus savaitei nuo išankstinių užsakymų pradžios, naujojo „Galaxy Note 7″ flagmano užsakymai Europoje sulaukė didžiulio susidomėjimo. Baltijos šalyse paklausa viršijo lūkesčius, o Lietuvoje jau beveik baigiasi išankstiniams užsakymams skirti išmaniųjų telefonų kiekiai.

Dar prieš prasidedant išankstiniams užsakymams rugpjūčio 16 d., vartotojų registracija siekiant įsigyti „Note7″ flagmaną rodė, kad viršijami Europai skirti naujojo įrenginio išankstinių užsakymų planai. Suplanuotas kiekis buvo specialiai skaičiuojamas siekiant užtikrinti, kad būtų patenkintas vartotojų poreikis dar iki prasidedant įprastiems įrenginio pardavimams. Europoje pardavimai vykdomi trimis etapais, o Baltijos šalyse pardavimai prasidės rugsėjo 16 d.

Dedame visas pastangas siekiant kuo efektyviau patenkinti paklausą. Tikimės, kad nuo rugsėjo 16 d. prie „Note“ įrenginių šeimos prisijungs dar daugiau vartotojų“, – sako „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.„Sulaukėme labai palankios vartotojų reakcijos į naująjį „Note 7″, pasižymintį patraukliu dizainu ir pažangiomis technologijomis. „S Pen“ funkcija visada buvo svarbiausioji „Note“ serijos modelių savybė, o naujame rašiklyje įdiegtos savybės leis dar sparčiau ir lengviau kurti bei dalintis idėjomis. Nustebins ir kitos inovacijos, tokios kaip rainelės skenavimas, leidžiančios žvilgsniu atrakinti telefoną“, – priduria vadovas.