„iPhone“ galų gale atbildėjo ir į mūsų kraštą – ryšio tiekėja „Omnitel“ išplatino pranešimą, kad prekiauti „Apple“ telefonu pradės naktį iš 25 į 26 rugsėjo dieną. Kaip ir visame pasaulyje, legaliai įsigyti „iPhone 3G“ galėsime tik prisiėmė įsipareigojimą draugauti su mobilaus ryšio operatoriumi bent porą metelių.

Su „iPhone“ telefonu „Omnitel“ siūlo tris pokalbių ir duomenų perdavimo planus. Pigiausiais iš jų už 99 litų mėnesinį mokestį duoda 100 SMS, 100 minučių pokalbių bei iki 100 MB duomenų. Priklausomai nuo pasirinko ryšio plano, skiriasi ir telefono kainos. Paėmus taupiausią „iTalk 1“ planą už 8 GB „iPhone“ teks mokėti 489 litus, už 16 GB telefono modelį – 769 litus. Tuo tarpu imant prabangiausią „iTalk 3“ planą 8 GB telefonas tekainuos 1 litą, o 16 GB modelis – 199 litus. Visais atvejais teks pasirašyti 2 metų naudojimosi paslaugomis sutartį.

Daugiau informacijos apie „iPhone“ ir visas „Omnitel“ siūlomas su juo susijusias paslaugas galima rasti štai čia. Na, kainos tikrai nemažos. Kažin, ar nenuliūs dabartiniai atvežtų ir atsiustų iš JAV „iPhone“ savininkai jei staiga po tautinės premjeros šie telefonai užpildys gatves… Nors vėl gi – nuo to turėtų apsaugoti kaina.