Kai žaidžiate „Anthem“, turite stebėti, ką jūs ir jūsų komanda veikia, kuomet yra įjungtas „freeplay“ režimas. Tai būtina daryti todėl, kad rezultatai, kurie bus pasiekti atlikus užduotis, nebūtinai bus įskaityti. Taigi, viskas, ką turite padaryti – reguliariai grįžti į „Fort Tarsis“, kad pamatytumėte, kas jau buvo nuveikta. Tačiau, yra ir dar vienas dalykas – jei ir jūs, ir jūsų komanda praleido labai daug laiko vykdydama užduotis, tai turėtumėte nepamiršti grįžti į „Fort Tarsis“ ir iš naujo nustatyti skaitiklį.

Beje, jau yra paskelbta, ko galime tikėtis iš šio žaidimo artimiausiu metu. Pasirodo, per artimiausius kelis mėnesius, yra planuojama surengti keletą renginių bei atnaujinti žaidimą naujais pasirinkimais bei misijomis.

Na, o pabaigai – dar pastebėjimas apie apžvalgininkų vertinimus. Štai, pavyzdžiui, kompiuterinių žaidimų apžvalgininkas Kallie Plagge šį žaidimą įvertino vos 6 balais iš 10 teigdamas, kad jame yra tikrai gerų akimirkų bei iššūkių, tačiau, vistik mato ir tobulintinų pusių.