„Diablo III: Reaper of Souls“ — viską suremontuosiantis „Diablo III“ išplėtimas. Arba atvirkščiai. Bet žinant kiek ginčų sukėlė originalus žaidimas, faktas, kad visi norės išmėginti ir išplėtimą. Vieni, kad įsitikintų, jog buvo teisūs. Kiti irgi. (Papildyta Euronics informacija).

Kadangi „Diablo III“ yra „Blizzard“ gaminys, o „Blizzard“ gaminiai yra kultiniai, tradiciškai pateikiame informaciją apie išankstinius užsakymus. Tai ypač aktualu tiems, kas mėgsta turėti dėžutę ir dvigubai aktualu tiems, kas medžioja kolektorius.


TECHNORAMA

Starto dieną tradiciškai planuoja renginių. Tiesa tai ne vidurnakčio, o greičiau jau vidurvakario startai, nes renginiai numatomi kovo 25 dieną, 18:00 valandą ir vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Organizatoriai žada, kad į renginius susirinkę žaidėjai galės ne tik įsigyti, bet ir pamėginti laimėti Diablo III išplėtimą, ar kolekcinę jo versiją. Išskirtinai games.lt paukštukas pačiulbėjo, kad tai bus žinių konkursai, tad ruoškitės klausimams iš visos Diablo serijos. Daugiau info.

Technorama priima išankstinius užsakymus, tiek standartinėms, tiek kolekcinėms pakuotėms. Užsisakyti galite čia, arba apsilankę parduotuvėje (užsakant parduotuvėje paliekamas 25 litų užstatas). 

BAITUKAS/PREKES.NET

Priima išankstinius užsakymus, turi standartines ir kolekcines pakuotes, bet jei pageidaujate, savo kodą galite gauti vidurnaktį iš 24 į 25 dieną el. paštu (o dėžutę pasiimsite kada norėsite).

Norint pateikti išankstinę rezervaciją, parduotuvėje arba on-line turėsite palikti užstatą — 30 litų už standartinę versiją, 50 už kolekcinę. Daugiau info.

PAPILDYTA: EURONICS
Šeštadienį, kovo 29 dieną, „Euronics“ parduotuvėje Vilniuje, PC „Ozas“, laikrodžiams išmušus du velnio tuzinus (13:13),
prasidės „Diablo III: Reaper of Souls“ pristatymo renginys ir žaidėjų konkursas. Atvykę ne tik galės įsigyti žaidimą, bet ir laimėti kolekcines ar standartines žaidimo pakuotes, ar kitus žaidimo suvenyrus.

PIGU.LT

Priima išankstinius užsakymus, tiek standartinėms, tiek kolekcinėms pakuotėms. Užsisakyti galite čia.

BUYPCGAME.EU

Priima išankstinius užsakymus, tiek standartinėms (skaitmeninėms), tiek kolekcinėms (fizinėms) pakuotėms. Užsisakyti galite čia.

Taip sakant „pick your poison“. Susimatysim kryžiaus žygyje, kryžeiviai į kovą žengs kovo 25–ąją.