Galima pagalvoti, kad tokios kompanijos kaip Xiaomi ar Lenovo telefonų rinkoje pasiekė maksimumą. Jos siūlo už 100 eurų įsigyti galingą bei modernų išmanųjį telefoną, o už dvigubai didesnę kainą įsigyti ir aukščiausios klasės įrenginį, kurie pas konkurentus gali kainuoti net ir 1000 eurų

Atrodo, kad buvo pasiekta kainos ir kokybės santykio viršūnė. Bet pasirodo tai tik pradžia. Mažai kam girdėta Indijos kompanija Ringing Bells pramušė naujas kainų žemumas. Ji pristatė pigiausią pasaulyje išmanųjį telefoną Freedom 251. Jis kainuoja tik… kiek daugiau nei 3 eurus!

Kokių specifikacijų galima tikėtis iš 3 eurų telefono? Tikrai geresnių, nei galėjote pagalvoti. Telefonas bus kompaktiškas, jis turės keturių colių įstrižainės ekraną. Jo viduje darbuosis pakankamai galingas keturių branduolių 1,3 GHz procesorius, suksis Android 5.1 operacinė sistema. Freedom 251 taip pat turės 1GB operatyviosios atminties bei 8 GB vidinės atminties.

Galinėje telefono sienelėje yra 3,2 megapikselio kamera, o priekyje – 0,3 megapikselio kamerytė „selfiukams“. 1450 mAh baterija nėra geras pasiekimas išmaniajam telefonui, bet dienai to turėtų pilnai pakakti. Telefonas veiks 3G ryšio tinkle.Iš pradžių buvo skelbiama, kad telefonas kainuos 500 rupijų (7 JAV dolerius), tačiau dabar paaiškėjo, kad viskas yra dar įspūdingiau. Telefono kaina bus dar du kartus mažesnė ir sieks vos 251 rupiją, kas yra juokingi 3,30 euro.

O dabar šiek tiek praskaidrinsiu situaciją. Indijos ministras pirmininkas Narendra Modi pareiškė, jog prie telefono ryšio prijungta turėtų būti visa Indija, įskaitant net ir pačius skurdžiausius sluoksnius. Taigi greičiausiai dalį telefonų kainos Ringing Bells kompanijai kompensuos Indijos valdžia.

NextPowerUp, Games.lt