Jau kurį laiką skklandė gandai, kad naujausia profesionalaus samdomo žudiko Agento 47 žaidimo dalis turėtų pasirodyti greitu laiku. Tačiau iki šiandien „Eidos“, neseniai išleidusi taip pat ilgai lauktą „Tomb Raider: Legends“, vis dar nebuvo patvirtinusi tikslios išleidimo datos.

Ir štai, šiandien mes jau džiugiai galime pranešti apie tai, jog „Hitman: Blood Money“ pas Europos žaidėjus atkeliaus gegužės 26 dieną. Žaidimas bus skirtas PC, PS2, Xbox ir Xbox 360 žaidimų kompiuteriams.

„Hitman: Blood Money“ istorija pasakoja apie nelabai gerus laikus pačiam Agentui 47. Jo agentūros bičiuliai yra pašalinami vienas po vieno, kol galiausiai ateina eilė ir pačiam 47. Todėl jis nusprendžia vykti į Ameriką ir pradėti persekioti priešiškos agentūros agentus, kurie, kaip jis mano, yra atsakingi už jo bičiulių mirtis.

Šis žaidimas bus jau ketvirtasis iš „Hitman“ serijos. Prieš jį sekė „Hitman: Codename 47“, „Hitman 2: Silent Assasin“ ir „Hitman: Contracts“. Visi keturi žaidimai yra sukurti „Eidos“ priklausančioje, Kopenhagoje įsikūrusioje firmoje „Io Interactive“.