Asociacija, atstovaujanti vaizdo žaidimų leidėjams JAV, anksčiau žinoma kaip Interaktyvios skaitmeninės programinės įrangos (Interactive Digital Software Association — IDSA) asociacija, pranešė, kad jos pavadinimas pasikeitė į Pramogų programinės įrangos asociaciją (Entertainment Software Association — ESA). Naujas pavadinimas pradeda veikti iš karto, ką įrodo ir perkelta asociacijos žiniatinklio svetainė www.theesa.com.
„Daugiau nei pusė amerikiečių įgyja šimtus valandų pramogų iš programinės įrangos, kuria jie žaidžia su PC, vaizdo žaidimų konsolėmis, mobiliaisiais telefonais ir internete“, — kalbėjo ESA prezidentas Duglasas Lovenšteinas. „ESA nariai yra kompanijos, kuriančios ir leidžiančios šią pramogų programinę įrangą, o mūsų naujas vardas aiškesnis ir tiesiogiai nurodo šią įdomią pramonės sritį, kurią mes atstovaujame.“
ESA yra asociacija, skirta patenkinti Šiaurės Amerikos vaizdo žaidimų leidėjų poreikius. Jai priklauso E3 paroda, taip pat ji siūlo savo nariams įvairias paslaugas, tokias, kaip globalią antipiratavimo programą, verslo ir vartotojų tyrimus, intelektualinės nuosavybės apsaugos pastangas ir kitą vertingą pagalbą.