Suomijos žaidimų kūrėjas „Frozenbyte“ paskelbė, kad PC ir Mac žaidėjai „Trine 2“ žaidimo sulauks jau gruodžio 7 (t.y. rytoj).

„Pagaliau!“ – sušuko pradėdamas kalbą Lauri Hyvärinen, „Frozenbyte“ kompanijos direktorius. Visgi, konsolių fanai turės palaukti šio žaidimo versijos šiek tiek ilgiau. „Trine 2“ bus išleistas Šiaurės Amerikoje „Playstation 3“ platformoje per „PlayStation Network“ gruodžio 20 dieną, o tarptautinė „Xbox 360“ konsolei skirta versija bus išleista per „Xbox LIVE Marketplace“ gruodžio 21 dieną. Kada „Trine 2″ pasirodys Europoje PS3 platformoje kol kas laukiama patvirtinimo, bet mes tikimės, kad jis nevėluos labai. Galbūt konsolių versijos bus išleistos ir vėliau, bet, visgi, jos bus pačiu laiku prieš žiemos šventes!“.

„Trine 2“ galima iš anksto užsisakyti Steam bei kai kuriuose kituose skaitmeninėse parduotuvėse, įskaitant GamersGate ir Direct2Drive. Paprasta versija kainuos 12,99 euro (apie 45 litus), o „The Collector’s Edition“  po 19,99 euro (apie 70 litų). Perkant pastarąją versiją taip pat gausite skaitmeninę piešinių knygelę su kūrėjo komentarais bei originalų žaidimo garso takelį, sukurtą jau sulaukusio pripažinimo kompozitoriaus Ari Pulkkinen. Visos PC/Mac versijos naudos Steamworks sistemą dėl žaidimo tinkle, pasiekimų bei Steam Cloud ir Steam Play palaikymo. Taip pat planuojama išleisti ir be DRM versiją. Ji turėtų pasirodyti 2012 metais.

„Focus Home Interactive“ šią savaitę turėtų išleisti taip pat ir „Trine 2 Collector’s Edition“ fizinėje pakuotėje. Nuo skaitmeninės pakuotės ši skirtis tuo, kad joje bus spausdinta piešinių knygelė.

Games.lt savo ruožtu jau ruošia šio žaidimo apžvalgą, kuri turėtų atsirasti netrukus.