„Humble Bundle“ siūlo įsigyti labai šaunų „Company of Heroes“ ir „Dawn of War“ žaidimų rinkinį!

Šio pasiūlymo praleisti nevalia. Pradėkim nuo to, ką gausi sumokėjęs bent 1 lyšną dolerį. Ogi savo „Steam“ kolekciją galėsi papildyti šiais žaidimais: „Company of Heroes 2 – The Western Front Armies: Oberkommando West“, „Warhammer 40,000: Dawn of War II“, „Warhammer 40,000: Dawn of War – Game of the Year Edition“ ir „Company of Heroes Complete Edition“. Prie to paties gausi „Company of Heroes 2“ garso takelį ir skaitmeninių gėrybių rinkinuką, kuriame rasi 35 puslapių „Company of Hereos“ koncepcinių piešinių knygutę, išskirtinių „Dawn of War“ koncepcinių piešinių iš „Relic“ archyvų ir 56 puslapių „Space Marine“ koncepcinių piešinių knygutę, kuri buvo platinama tik su specialiąja žaidimo pakuote!

Sumokėjęs daugiau už vidurkį, galėsi pasinerti į Antrojo pasaulio karo kovas su „Company of Heroes 2“ ir „Company of Heroes 2 – The Western Front Armies: US Forces“ žaidimais bei gelbėti niūrios ateiteis visatą „Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution“ ir „Warhammer 40,000: Space Marine“ žaidimuose.

Už 15 dolerių gausi naujausią „Company of Heroes 2“ papildymą „Ardennes Assault“ bei, žinoma, viską kas išvardinta aukščiau. Dar šiek tiek pridėję ir sumokėję 30 dolerių, galės puikuotis šauna „Relic“ maikute!

Kam atitineka pinigėliai, ar tai kūrėjams, ar labdarai, ar visiems po truputį, renkiesi pats. Rinkinį galima įsigyti iki birželio 5 dienos.