Heroes Chronicles – daugelis žaidėjų jau pabaigė Heroes III, bet manau, jog daugelis nebus girdėję Heroes Chronicles. Žaidimas pasakoja apie Tarnum‘ą, jo kelionę po žaidimo pasaulį, kiekvieną kroniką turėsite nusipirkti atskirai, kiekvienoje iš jų žaisite už skirtingas rases, kronikos susideda tik iš misijų, nėra jokių Skirmish ar Multiplayer režimų. Dabar trumpai apie kiekvieną iš kronikų, visų smulkmenų nepasakosiu, nes daug įdomybių galėsite sužinoti patys, tiesiog trumpai ir aiškiai.

Warlords of the Wasteland

Eilės tvarka tai pirmoji kronika. Tarnum‘as čia barbaras, veda laukinių padarų armija, ieško priešų ir juos vieną po kito naikiną, kad taptų didžiu valdovu. Klaidžiosite po dykumas, kol galiausiai pasiekę tikslą galėsite pradėti sekančią kroniką.

Conquest of the Underworld

Gražintas į pasaulį kaip mirtingasis ir silpnas jis toliau kaunasi su priešais, seka paskui karaliaus šmėklą į požemius, kad atgautų rojų ir galybę, šioje kronikoje žaisite už žmonių pilį.


Masters of the Elements

Tai mano mėgstamiausia kronika, tiek gražiausia grafiškai, tiek įdomiausia misijomis. Kodėl gražiausia? Labai sužavėjo pilis, sniegynai, ir patys monstrai. Tarnum‘as čia bandys jėga suvienyti Conflux pajėgas, kad nugalėtų pagrindinius valdovus ateityje bei sustabdytų artėjančią pasaulio pabaigą.


Clash of the Dragons

Čia Tarnum‘as kausis su Drakonų karaliene bei jo pakalikais. Žinoma, jie lengvai nepasiduos, todėl trauksite į nuotykių kupiną kelionę su nykštukais, elfais bei vienaragiais…


The Final Chapters


Galutinė kronika, kurioje rasite jau dvi kampanijas „Revolt of the Beastmasters“ kur kausitės džiunglėse su vėl gal kiek sulaukėjusiu Tarnum‘u ir vesite driežažmogių, gyvačių ir slibinų armijas bei „The Sword of Frost“, kur ir įvyks lemiamas mūšis.

Viskas vyksta kaip Heroes III žaidime, kiekviena kronika bus kažkuo išskirtinė, viena įdomesnė, kita sunkesnė ir nuobodesnė. Jei dar nesate žaidę Heroes žaidimų nepatariu pradėti nuo kronikų, tiek dėl siužeto, tiek dėl sudėtingumo, nors ir kiekviena kronika turi Tutorial‘ą, geriau iš pradžių imkite Heroes III. Šios dalys buvo leidžiamos 2000-2001 metais, tai pat esu girdėjęs ir apie papildomas kronikas „The World Tree“ ir „The Fiery Moon“, tačiau tai jau nėra Heroes kūrėjų darbas.

Pabaigai, mano nuomone Heroes Chronicles gali būti puiki dovana Heroes III fanams.