Pavasarį mėnesinio mokesčio atsisakė „The Elder Scrolls Online“. Praėjusią savaitę nemokamo žaidimo keliu pasuko „Guild Wars 2“. Ir štai dabar prie šio žavaus tabūno prisijungia dar vienas MMO – „Wildstar“, apie kurio perėjimą į „free-to-play“ buvo pranešta dar gegužę.

Nemokama „Wildstar“ versija, pavadinta „Wildstar Reloaded“, galėsime mėgautis nuo rugsėjo 29 dienos. Tą progą žaidimas sulauks labai didelio atnaujinimo, kuris pridės naujo turinio ir patobulins esamas sistemas bei mechanikas.

Žaidimas taps kur kas draugiškesnis naujokams, o visiems veteranams, mokėjusiems mėnesinį mokestį, suteiks išskirtinių daiktų. Norintys mokėti pinigus, galės tą daryti toliau. Tokiu atveju tapsite „Signature“ vartotojais, turinčiais tam tikrų privalumų. O kokie tie privalumai, galite pasiskaityti čia. Nesigąsdinkite, kalbama ne apie turinį. Tai tik visokie niekučiai, na o visas turinys – rasės, klasės, zonos, požemiai, reidai bus prieinami nemokamai.

Šiuo metu vykstantys uždaras „Wildstar“ beta testas prieinamas visiems dabartiniams prenumeratoriams. Į beta testą gali patekti ir naujokai, tereikia užsiregistruoti žaidimo tinklapyje ir gauti prieigos raktą. Tiesa, garantijų, kad jį gausite, nėra, bet jei nekantraujate žaidimą išbandyti, pabandyti patekti verta.