Po to kai antradienį visoje JAV nugriaudėjo „Halo 3“ startas ir amerikiečiai pagaliau gavo progą išbandyti vieną laukiamiausių metų žaidimų, eilė atėjo ir Europai.

Vienas didžiausių renginių Senajame Žemyne vyko būtent Londone, IMAX kino centre „Microsoft“ surengė milžinišką fiestą, su daugybę spaudos atstovų, kviestinių žaidėjų ir šalies žvaigždžių.

Be daugybės kalbų, sveikinimų ir susižavėjimo šūksnių, visa susirinkusi publika turėjo proga realiai išbandyti žaidimą. Atėję į renginį buvo paskirstyti į dvi skirtingas puses: mėlynuosius ir raudonuosius. Laimėtojams buvo prižadėtos nemokamos „Halo 3“ kopijos. Galime tik spėti, kad emocijų ten liejosi išties daug – visi norėjo grįžti namo su trofėjais. Tačiau galiausiai visgi laimėjo draugystė, „Microsoft“ pranešus, kad žaidimų užteks visiems.

Be Londono, milžiniški renginiai dar vyko Amsterdame, Paryžiuje, Madride ir Milane. Visur buvo pilna žvaigždžių, kaip pavyzdžiui, Carmen Electra, kuri atsidūrė Paryžiaus renginyje, bei dar daugiau fanų, atėjusių švęsti „Halo 3“ pasirodymo.

Galime priminti, jog „Microsoft“ šio „Xbox 360“ žaidimo išleidimui ruošėsi iš visų jėgų. Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį prasidėjo milžiniška pasaulinė marketingo kampanija, kuriai buvo išleisti net 10 milijonų dolerių. Pirmoji nauda buvo jaučiama jau šiandien ryte.

Kol kas, nepasaisant nusiskundimų dėl subraižyto disko, „Halo 3“ žaidimu fanai nusivylę neliko. Taipogi jam puikiai sekėsi ir su pirmaisiais kritikų įvertinimais. Japonijos žurnalas „Famitsu“ jam skyrė 37 iš 40 balų įvertinimą, tinklalapis „GameSpot“ įvertino „Bungie“ pastangas 9,5 balo, o „Eurogamer.net“ davė maksimalų įvertinimą – 10 iš 10.