Kaip šiandien pranešė „Sony“, atnaujintos nešiojamos žaidimų konsolės „PlayStation Portable Slim“ pardavimai vien jos tėvynėje Japonijoje, pasiekė įspūdingų rezultatų – parduota 580 000 vienetų.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad „PSP Slim“ sulaukė didelio susidomėjimo šioje šalyje ir vos per pirmąsias kelias pardavimų dienas skaičiai perkopė 300 000 vienetų.

Į šiuos skaičius buvo įtraukti ir specialūs šventiniai 77,777 „PSP Slim“ vienetų, kurie buvo pardavinėjami kartu su „Crisis Core: Final Fantasy VII“ žaidimu. Galime drąsiai teigti, jog šios versijos išpirktos itin greitai, labai prisidėjo prie pirmųjų dienų rekordo.

Dabar „Sony“ kompanija skelbia jau apie kitą įspūdingą ribą – 580 000 vienetų. Šitokie rezultatai pasiekti vos per dvi savaites, nuo atnaujintos versijos pasirodymo rugsėjo 20 dieną. „Sony“ duomenimis, šie skaičiai yra beveik lygūs tiems, kurių pasiekė pati pirmoji „PlayStation Portable“ versija, pasirodžiusi dar 2004-ųjų metų gruodžio mėnesį.

„PSP Slim“ taipogi pasirodė ir Europoje, kur debiutavo dar rugsėjo 14 dieną. Šiuo metu laukiama, kada „Sony“ paskelbs pardavimų rezultatus ir Senajame Žemyne.