Na, bet jūs tikri savos rasės grobuonys! Bent jau games.lt erdvėje tai tikrai! Kai skelbiau konkursą galvojau, kad palankios jo sąlygos paskatins dalyvauti daugelį, bet kad gausiu daugiau nei 40 nuotraukų tikrai nesitikėjau.

Paprastai foto konkursuose aktyvumas būna keliskart mažesnis. Nudžiuginot, bet tuo pat metu ir apsunkinot nugalėtojo rinkimo klausimą. Ypač išskirtinių darbų, kurie būtų visa galva aukštesni nei kiti nesulaukiau. Todėl jei rengčiau balsavimą, pretendentų būtų paprasčiausiai per daug. Nenorėdamas tapti nepasitenkinusių dalyvių medžioklės auka, nutariau pasikliauti kosmosu. Pagalbos ieškojau random.org portale, kuris absorbuodamas kosmoso triukšmus pateikia visiškai atsitiktinius skaičius.

Kosmoso triukšmai (kurių tarpe visai gali būti ir tikrųjų grobuonių chat’o nuotrupos) lėmė, kad kvietimus į kino filmą gauna šie dalyviai:

Dzozas

Na ką čia ir pasakyti, juk čia geriausias ir ištikimiausias žmogaus draugas. Ką gi mes, žmones be draugų darytume, ypač kai mus medžioja.
Artojas: O taip! Pakišinėti draugus kai mus medžioja yra labai žmogiška praktika! Du bilietai už humaniškumą!

Qw3rty

Tai yra išbandyta apipjaustymui ir savigynai skirta priemone, tegu tik pabandys koks nedorelis iš kitos planetos prikisti nagus =)
Artojas: Heh… Visi reiškia užuojautą tokiu barbarišku metodu apipjaustytam. Tamsta esate sadistas, vadinasi grobuonių planetoj turit šansų. Vertas bilietų (Taip pat ir todėl, kad pagalį išdrožė specialiai konkursui ir atsiuntė „making of..“ nuotraukas).

Ryyytizzz

Tai vat, tikiuosi gal kiek padės juos visus atbaidyti. Bent jau toks, garsą dar skleidžia
Artojas: Atvirkščiai… Garsas juos vilioja. Matau visiškai nesigaudai grobuonyse, filmo peržiūra tau būtina! Du bilietai!

Wrut

Šį daiktą (pavadinimo neatsimenu) paimsiu, nes kiek žinau, planetoje nėra elektros. O kokios bebūtų dabar tobulos navigacijos technologijos, žinoma, kad batarkės nusėda nepatogiausiu laiku. Taigi, reikalui esant, bandysim pasinaudot protėvių technologija. Tik rodos reikalingi kažkokie tai ašigaliai.. :-\
Artojas: Aha, kažkokie tai reikalingi… Aš tik šiaip nepagaunu bujerio kam orientuotis planetoje, kurioje vis tiek neturi kur eiti? Na, bet gal filme kas paaiškės… Gauni du bilietus, — pažiūrėsi ir papasakosi.

Onyx

Nes Olialia Grobuonės ne mano skonio. Nors, tiesą sakant, ar nors vieną matėt?…
Artojas: Matyt tai gal ir esam matę, klausimas tik prieš ar po „photoshop“? Beje tai nesvarbu… Jei reiktų rinktis iš penkių nugalėtojų siūlomų daiktų aš irgi imčiau kalendorių.

Absoliučiai visiems dalyviams dėkojam už dalyvavimą ir linkim sėkmės kituose konkursuose.

Pabaigai įdomus pastebėjimas. Kai kurie dalyviai siuntė labai panašias foto, t.y. fotografavo tuos pačius daiktus. Įdomu kas buvo populiariausia? Sulaukiau dezodorų, tomatų padažo, dujų balionėlių, daktariškos dešros, wii valdymo pultelių, peilių, mačečių ir kitokių gėrybių nuotraukų. Bet populiariausiomis tapo ne peiliai, ne ginklai ir ne konservai. Dažniausiai pasikartojančiais daiktais tapo tualetinis popierius ir triusikai.