Įspūdingas „Gran Turismo 5“ turnyras jau prasidėjo. Šiauliuose įvyko kvalifikaciniai važiavimai. Pranešame apie Klaipėdos atrankos datą, vietą ir Panevėžio trasą!

Spalio pirmą dieną Lietuvoje prasidėjo „Gran Turismo 5“ turnyras — „Topo centro lenktynių asas“. Šiauliuose jau įvyko kvalifikacinis važiavimas, dar jie vyks Panevėžyje, Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.
 
Kvalifikacinių turnyrų nugalėtojai (po 5 iš kiekvieno miesto), spalio 29 dieną susitiks Vilniuje ir kausis dėl podiumo vietų ir įspūdingų prizų. Dalyvauti turnyre gali visi pageidaujantys, tereikia užsiregistruoti elektroniniu paštu (info apie tai žemiau).

Visi kvalifikacinio važiavimo dalyviai rungsis identiškomis sąlygomis. Vairuosite sėdėdami „Playseat“ bolide ir naudodami „Logitech G27“ vairą su pedalais ir greičio dėže. Kiekviename etape bus atrenkami 5 geriausią laiką parodę dalyviai, kurie pelnys teisę kautis finale.
Turnyre naudojami šie žaidimo nustatymai: Arcade; Time Trial; Rankinis greičio dėžės valdymas, išjungtos visos pagalbos išskyrus ABS (ABS pagalbos nustatymas — 1).

DËMESIO! Atrankos taip pat įvyks ir KLAIPËDOJE. Spalio 15 d, 12:00, „BIG“ prekybos centre esančiame „Topo centre“ (Taikos g. 139).

Apie kvalifikacijai naudojamą automobilį ir trasą bus pranešama portale Games.lt likus savaitei iki turnyro.

Spalio 8d., Panevėžyje bus važiuojama „Suzuka Circuit“ trasa, naudojamas „VW Golf V GTI ’05“ automobilis.

KVALIFIKACINIØ VAŽIAVIMØ DATOS IR VIETOS
Spalio 1 diena — Šiauliai (įvyko, daugiau informacijos čia).
Spalio 8 diena — Panevėžys (Daugiau informacijos apie tai čia).
Spalio 15 diena, 12:00 — Kaunas, Savanorių pr. 206A
Spalio 15 diena, 12:00 – Klapėda, (Taikos g. 139 (BIG))Spalio 22 diena, 12:00 — Vilnius, Žirmūnų g. 64 (Rimi)

REGISTRACIJA
Primenu, kad turnyre dalyvauti gali visi panorėję, tereikia išsiųsti laišką adresu isankstinis@topocentras.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefoną kontaktams, taip pat parašykite kokiame mieste dalyvausite.

Raginu tuoj pat tai padaryti ir išmėginti savo laimę. Prizai tikrai įspūdingi, bet net jei kautis ne dėl jų… Išbandyti GT5 sėdint specialiai tam parengtame bolide ir naudojant G27 vairą — neeilinė proga. Primygtinai siūlau jos nepraleisti!

P.S. „Visi pilnametystės sulaukę turnyro dalyviai vaišinami „Red Bull“ gėrimais“.