Neįprastai greitai bėga laikas, iki vasaros telikę vos dvidešimt dvi dienos, o čia pasirodė ir dešimtoji games.lt įvykių apžvalga! Bet, kaip liaudiškai sakoma, mažiau kalbų, daugiau darbų, nors ir keistai tai skamba čia. :]

Kadangi šį savaitgalį buvo sukilusios ypač didelės patriotizmo audros, mes irgi norėtume Jūsų paklausti su patriotizmu susijusio klausimo. Ne, nebijokite, guldyti galvos dėl Tėvynės neprašysime. Tiesiog įdomu, ar Jūs rašote lietuviškomis raidėmis.

Viena žinia iš mūsų fronto. Į games.lt komandą atėjo Rokimusas ir _eFFiGy_. Gal ir nebūtų užkliuvę už mūsų akių ši naujiena, vis tik games.lt komanda keičiasi dažnai, tačiau po vienu blog`o įrašu buvo LRS-boy komentaras, kur jis sakė, kad games.lt žmonės tik palieka. Sutapimas ar ne, bet jau dukart iš eilės į komandą žmonės atėjo, o ne išėjo :]

O dabar prie kiek smagesnių naujienų! J. Cameron`as vėl kuria naują filmą, kurį filmuos Marse. Daugiau apie filmą sužinosit Harbinger blog`o įraše.

Kalbant apie filmus, naujas ir tikrai neblogas filmas turėtų pasirodyt vasarą. Tikrai norisi pamatyti filmą apie ateityje išrastą tehnologiją, kurios dėka būtų galima patekti į kito žmogaus galvą – juk tai daugelio svajonė. O ką jau kalbėti ir apie visama pasaulyje žinomus aktorius. Tačiau ne tik naujausi filmai mus žavi. Eilinį kartą reikia pasidžiaugti JellyFish įrašu. Šįkart jo pasirinktas filmas įvertintas net penkiais kupranugariais! : D Todėl tikrai verta bent pažiūrėti jo apžvalgą. O jei nevilioja seni filmai, o naujiems neturit kantrybės, tada Jums verta žvilgtelt į tai, ką Rezidentas siūlo pažiūrėti šią savaitę.

Jau seniai taip buvo, kad blog`uose yra tiek daug žaidimų apžvalgų, nuomonių apie juos. Galėsit prisiminti neseniai pereitus žaidimus, džiaugtis jų atnaujinimais bei pažiūrėti, kokie žaidimai dar tik atsirado.

Žmogus, kuris ypač išgarsėjo dėl savo meilės „Steam“, šįkart išbando prieš kurį laiką pasirodžiusį „Aion“. Jis papasakos mums apie užduotis, rases bei trumpai papasakos pirmus įspūdžius, pradėjus žaisti šį žaidimą.

Don117 aprašė savo pirmus nuomonę apie pirmas „Battle of Immortals“ testavimo dienas. Verta pažiūrėti, jei Jums įdomu,kodėl Don117 teigia, kad šis žaidimas nėra 3D, o tiesiog 2,5D…

Prie mūsų komandos prisijungęs ir naujai užgimęs _eFFiGy_ grįžta su trenksmu. Vos pasirodęs jis siūlo Jums pažaisti „Heroes of Might and Magic online“. Nepamirškit, šis žaidimas jau tikrai yra 2D grafikos.

Kas dar? Pasirodė pirmieji „XCOM“ žaidimo vaizdai ir juos savo blog`e tvarkingai išdėliojo Anck.

O Andriuha savo blog`e aprašė įspūdžiu sulaukęs „Modern Warfare 2“ papildymo. Vaizdai iš naujų žemėlapių bei Andriuhos komentarai užtikrins Jūsų apsisprendimą – įsigyti šį papildymą ar ne.

Galiausiai – žaidimas, kuris sudrebino ir gerai pakratė mus savo pasirodymu. Taip, kalbam apie „Mass Effect 2“. Jei Jums patiko valandos, praleistos prie masinio efekto, verta prisiminti geras akimirkas – gal vėl grįš noras sužaisti šį žaidimą dar kartą!

Taip pasibaigė jubiliejinė dešimtoji games.lt įvykių apžvalga, tikėkimės, kad ir toliau būsite aktyvūs. Beje, padėkos R3p1cn, kuris pasivargino ir davė įdomų straipsnį šios savaitės apžvalgai :]