Šiais laikais ko gero nerastume nei vieno lenktynių žanro fano, kuris nebūtų girdėjęs apie lengendinę „Gran Turismo“ seriją. Nuo pat pirmojo žaidimo 1997-aisiais, „Gran Turismo“ pelnė inovatoriaus vardą lenktynių simuliatorių žanre, o pasaulyje jau parduota beveik 80 milijonų šios serijos žaidimų. Šį žaidimą kuria Japonijoje įsikūrusi bendrovė „Polyphony Digital“ ir iš kitų visuomet bandė išsiskirti siūlydami tikroviškus vairavimo potyrius ir savo dėmesiu detalėms ir patiems automobiliams.

Praėjusią savaitę startavo naujausias šios serijos žaidimas „Gran Turismo Sport“. Pasak kūrėjų, naujasis žaidimas iš kitų šiuolaikinių vairavimo simuliatorių išsiskirs gerokai patobulintu fizikos varikliu, atnaujintomis grafikomis ir novatoriška garso sistema, kuri leis pasijausti taip, lyg vairuotumėte tikrą automobilį. Negana to, žaidimas suderinamas su „Playstation VR“ įrenginiu, tad tikroviškų potyrių trokštantys žaidėjai galės visiškai pasinerti į vitualių lenktynių įkarštį.

Norintys prisiminti šią legendinę seriją buryje bendraminčių, taip pat turėtų žinoti, kad šį savaitgalį Vilniuje įsikūrusioje Topo Centro padruotuvėje, Žirmųnų g. 64, vyks „Gran Turismo Sport“ šventė, kurios metu galėsite ne tik išmėginti šį žaidimą, tačiau ir jį laimėti.  Jums tereikia ateiti, pravažiuoti vieną greitąjį ratą, pasidaryti nuotrauką nepamirštant hashtag’ų #granturismo ir #topocentras ir vuolia, jūs jau dalyvausite konkurse. Taip pat verta paminėti ir tai, kad ne tik Vilniuje, tačiau visuose Lietuvos Topo centro parduotuvėse šį savaitgalį žaidimo išleidimo proga bus taikomos ypatingos nuolaidos visiems vairavimo atributams – perkant „Logitech žaidimų vairus ar „Sony VR“ akinius gausite žaidimą dovanų, o jei norėsite savo žaismą praturtinti ir lenktynine „DxRacer“ ar „Playseat“ kėde – šį savaitgalį joms bus taikoma speciali „Gran Turismo“ nuolaida.

Daugiau apie „Gran Turismo“ serijos istoriją bei kitas svarbias šios savaitės žaidimų naujienas sužinosite savaitinėje Žaismo DNR naujienų rubrikoje.