Nors šiuo metu vykstančio „QuakeCon“ renginio metu „Id Software“ ir nesiryžo pademonstruoti naujojo „Doom 4“, bet šio projekto techninis direktorius John Carmack pareiškė, jog jis atrodys žymiai geriau, negu dabartiniai „Rage“ projektai.

„Doom“ neturėtų pasirodyti artimiausiu metu, tačiau Carmack teigimu, savo pasirodymu metu jis turės „tris kartus turtingesnę grafiką“ negu dabartiniai žaidimai. Naujasis „Doom“ projektas veiks 30 FPS dažniu, skirtingai nei „Rage“, kuris daugiausia siūlo 60 FPS.

„Jūs galite tikėtis, jog naujasis „Doom“ tikrai atrodys taip, lyg jis būtų kurtas su naujos kartos grafinėmis technologijomis“, – kalbėjo jis.

Carmack taip pat pažymėjo, jog „Doom 4“ pasirodymo metu asmeniniai kompiuteriai turėtu būti tiek pažengę, jog 30 FPS dažnis bus tik konsolėse, o PC žaidėjai su geresniais kompiuteriais galės bandyti žaisti ir 60 FPS. Taigi, PC ir vėl šiek tiek pranašesnis už konsoles.

Na, o „id Software“ vadovas Todd Hollenshead paklaustas ko sulauksime naujajame žaidime, pernelyg neatskleidė būsimo žaidimo detalių. „Aš galiu pasakyti, jog bus ginklų. Aš galiu pasakyti, kad bus kraujo. Bus ir demonų, kitais žodžiais, žaidimas iš tiesų bus „nerealus“, nes juk negali būti kitaip?“, – juokavo jis.

„Doom 4“ yra kuriamas PC, „Xbox 360“ ir „PlayStation 3“ konsolėms.