Visi vairavimo simulatorių gerbėjai Šiaurės Amerikoje turi puikią proga papildyti savo kolekciją. Po daugybės atidėliojimų, Gran Turismo 4, skirtas PlayStation 2 konsolėms, vis dėl to pasiekė pardavėjus. Ši serija, dar turinti šūkį „tikras vairavimo simuliatorius“, nuo savo išleidimo pradžios, 1998 metais, iš viso parduota 38 milijonais vienetų.

Iš tikrųjų GT4 leidžia pajusti žaidėjui nepakartojama vairavimą, tokiose tiksliai atkurtose vietovėse kaip Laguna Seca ir Times Square, bei išbandyti daugiau kaip 700 automobilių iš 60 gamintojų. Taigi šis žaidimas tęsia serijos tradiciją – įsigyti tikrų mašinų licencijas. To pasekoje, mes gauname galimybę žaidimo eigoje atrakinti tikras mašinas.

GT4 turi du įdomius režimus, tai B-spec, kai žaidėjas turi galimybę pasijusti vairuotojo menedžerio vietoje, ir duoti jam įsakymus iš toli. Antrasis, tai foto režimas, kuris leidžia jums nufotografuoti įvairiausias nuotraukos, iš netikėčiausių pozų. Kai nuotrauka jau užfiksuota, ja galimą lengvai pasidalinti su draugais ar atsispausdinti.

Gran Turismo yra pažymėtas „E“ ženklu, kas reiškia kiekvienam. Jo kaina Šiaurės Amerikos parduotuvėse – 49.99 doleriai.