Na ,Vault’o gyventojai, jūs buvote kantrūs… todėl pristatau jums geriausių žaidimo „Fallout 3″ modifikacijų paką.

EVE – Energy Visuals Enhancedkūrėjai Wei Jiesen ir Cipscis

Jeigu žaidime niekada nenaudojote lazerinių ginklų, dabar jūs naudosite. Ši modifikacija prideda 25 naujas animuotas mirtis, krūvą naujų šviesos efektų, pagerina spalvas, padaro tikroviškesni ginklų poveiki ir dar daug dalykų.

Fallout 3 Re-Animatedkūrėjas Alendor

Alendor’ui nepatiko žaidime „Fallout 3″ esančios animacijos, tad jis ėmėsi šio didelio darbo ir perdarė jas pagal savo skonį. Išbandę šią modifikaciją tikrai sutiksite su tuo, kad šis profesionalus animuotojas padarė tikrai įspūdingą darbą. Šiuo metu jis yra perdaręs daugiau nei 30 animacijų.

Sunglasses Collectionkūrėjas farbentier

Ši modifikacija prie žaidimo prideda daug akinių nuo saulės, dauguma iš jų yra skirtingų spalvų. Pardavėja vardu Dana Sawyer ką tik įsikūrė River City’je kur ji atidarė akinių parduotuvę. Nuo šiol joks saulės spindulėlis nespigins jums į akis, kol jūs tuštinsite savo ginklus į banditą.

Cube Experimentalkūrėjas SureAI

Kažkur dykvietėje, Vašingtono rajone yra „Kubo“ kompleksas, kuris buvo paslėptas prieš daugelį metų. Kokia paslaptis yra paslėpta jo tryliktame lygmenyje? Ši modifikacija turi profesionalų įgarsinimą, naują garso takelį ir siūlo virš dviejų valandų žaidimo laiką.

Frederyck Tactical Weaponskūrėjas gRs Frederyck

Leiskite man išvardinti keletą priežasčių, kodėl ši modifikacija yra nepakartojama: M4A1, G36C, AK-47, MP5A4, MP5SD6 jeigu jūs žinote ginklų žargoną. Jeigu jūs savęs neįsivaizduojate piktdžiugiškai kikenančio, kai jūs užverčiate mutantus matricos tipo ginkluote.

Enclave Air Shipkūrėjas teacosy616

Enclave sugrįžo į Wasteland’ą su savo skraidančia baze danguje, kuri įsikūrusi tarp Springvale, Megaton ir Vault 101. Į ją patekti galite Vertibird malūnsparnio pagalba, kuris yra Springvale miestelyje. Modifikacija kol kas dar kuriama, bet ir dabar ji yra verta kiekvieno „Fallout 3″ mėgėjo dėmesio. 🙂

FOOK 2kūrėjas FOOK komanda

FOOK 2 per projektavo Wasteland’ą ir taip pagyvino Fallout pasaulį. Šia modifikacija yra stengiamasi užtaisyti visas spragas, kurias paliko Bethesda Softworks kompanija.

DC Interiors Projectkūrėjas ChuckSteel

Visi žinome, jog didžioji dalis pastatų žaidime yra nepasiekiama. Įėjimai į juos yra užgriuvę, užbarikaduoti arba užkalti lentomis. Tikrai negalima skustis, jog kūrėjai mums suteikė per mažai vietų, kurias galima ištyrinėti, bet ar negalima padaryti, jog jų būtų dar daugiau? Tokia pati mintis kilo ir šio žaidimo modifikacijų kūrėjui – ChuckSteel.
Šiuo metu jis prie žaidimo jau yra pridėjęs 78 naujas vietoves, tarp kurių yra: gyvenamieji namai, parduotuvės, įvairūs sandėliai. Jeigu jau atsibodo tos pačios vietos – diekitės šį mod‘ą ir pirmyn į klaidžiojimus, po dar daugiau įvairiausių pastatų.