Pasibaigė senieji metai, pasibaigė ir Games.lt BLOG konkursas! Siurprizas – apdovanotųjų bus net 5!

Ilgai netempę gumos pradėkime nuo Jūsų, mieli lankytojai, išrinktų laimėtojų. Beje, visus prizus parinkome tik peržiūrėję profilius. ( Svarbi priežastis laikas nuo laiko atnaujinti profilį. Niekad nežinai kada pasiseks kokiam konkurse ) Pirmoji vieta atitenka Masyo blogui! Audringi plojimai nugalėtojai. Pastebėjome kad ji neturi vieno Halo serijos žaidimo – Halo Wars. Jį jai ir dovanojame.

Garbinga antroji vieta tenka _eFFiGy_ blogui. Kai kas pakuždėjo kad šis studentas prijaučia senesniems žaidimams, tad radome tikrą perliuką. Duke Nukem Project Manhattan keliaus pas jį. Kaip ir mechaninis telefono įkroviklis – nepakeičiamas atsidūrus negyvenamoje saloje.

Trečiąją vieta vargais negalais, vos 2 balsų persvara iškovojo Inkvizitor blogas. Su kuom jį ir sveikinam. Nors be Aion jis neištvertų nei savaitės, bet marškinėlių negavom. Tikiuosi jis labai neužsirūstins ir inkvizicijos mums nesurengs, jei padovanosime Lineage II alternatyvą.

Games.lt pasirinkimo apdovanojimą gauna Getro blogas! Tokių blogų mes norime daugiau. Kol kas jų ne tiek daug, bet mes ieškom ir norim. Ir dovanojam autoriui Wanted filmo DVD.

Penktasis nugalėtojas gaus specialų Artojo prizą. Už tai kad buvo vienas pirmųjų, visada šviežias (net kai neišsimiegojęs) ir kad sykį paprašytas nustojo keiktis ir ėmė kalbėti gražiai. Spėkit kas? ogi Rokimusas ir jo blogas. Jam išsiųsime Mass Effect – tegul džiaugiasi žmogus :).

Ačiū visiems dalyvavusiems. Su nugalėtojais susisieksime PM.