Vasario 2 ir 3 dienomis Kauno senamiestyje esančiame Ryšių istorijos muziejuje vyks kompiuterinių žaidimų turnyras, kurio dalyviai susikaus virtualiose „Counter-Strike“ erdvėse. Renginyje, kurio prizinį fondą sudaro daugiau kaip 4,5 tūkst. litų, dalyvaus 165 žaidimų virtuozai, tarp jų ir stipriausieji Lietuvoje.

Pirmąją turnyro dieną dalyviai žais „Counter-Strike 1.6“, o antrąją – „Counter-Strike:Source“ žaidimo versijas. Šiuo metu tai vieni populiariausių žaidimų Lietuvoje, turnyro organizatorių nuomone, šalyje juos žaidžia maždaug 30 tūkst. žmonių.

Žiūrovai taip pat turės galimybę išmėginti savo jėgas. Bus surengtos „Counter-Strike“ varžybos „1 prieš 1“, kuriose galės dalyvauti ir turnyro žaidėjai. Laimėtojų laukia piniginiai bei kiti rėmėjų įsteigti prizai.

Dalyvių kovas žiūrovai galės stebėti dviejuose projektoriuose ir dideliuose TV ekranuose. Likusieji namuose kovas galės stebėti tiesiogiai internetu.

Pirmus du organizuotus turnyrus laimėjo komanda „oLa“ susišluodama 2,3 tūkst. litų prizinį fondą. Trečiąjį turnyrą ir 1,6 tūkst. litų laimėjo komanda ultra.h (komandos sudėtyje buvo trys „oLos“ komandos nariai). Bendras keturių turnyru prizinis fondas yra 12 tūkst. litų.

Tai jau ketvirtasis „Kiberzona.lt“(ankščiau vadinosi „Geras“) komandos organizuojamas tokio tipo renginys, į kurį susirenka pajėgiausi virtualių žaidimų entuziastai.