„Lace Mamba Global“ pranešė, kad daug apdovanojimų gavęs „To The Moon“ žaidimas bus išleistas ir dėžutėse jau šia vasarą.

„To The Moon“ žaidimas nukelia į 2060-uosius. Tuomet jau egzistuoja technologija, kurios pagalba daktarai gali koreguoti prisiminimus. Tereikia pacientui panorėti šios procedūros. Tiesa, yra viena sąlyga – pacientas turi gulėti mirties patale, bet vis dar turintis kažkokių svajonių, kurių jam taip ir nepavyko įgyventi per savo gyvenimą. Pakeitus atmintį pacientas trumpam iki jo mirties, gali mėgautis gyvenimu, kokio jis niekada neturėjo ir būti visiškai laimingas.

Kartą du šia veikla užsiimantys daktarai Eva Rosalene ir Neil Watts gauna pagrindinio žaidimo veikėjo John’o prašymą – pakeisti jo prisiminimus taip, kad šis būtų tapęs astronautu ir būtų nukeliavęs į Mėnulį. Visgi, nors technologijos ir pakankamai išsivysčios, bet lindimas į kito žmogaus prisiminimus – nelengva užduotis…

Populiarus „Rock, Paper Shotgun“ tinklaraštis pavadino „To The Moon“ geriausiu žaistu 2011-ųjų metų žaidimu. Tuo tarpu „GameSpot“ skyrė geriausios žaidimo istorijos apdovanojimą. „Wired“ įdėjo į geriausių 2011-ųjų metų žaidimų dvidešimtuko sąrašą. O „IndieDB“ apdovanojo kaip geriausią vienam žaidėjui skirtą praėjusių metų žaidimą.