„Genesis A.D“ yra nemokama sci-fi daugelio žaidėjų pirmojo asmens šaudyklė (MOFPS).“Genesis A.D“ nukelia žaidėjus į futuristinio, naujos kartos kario, su dinamišku, naujos technologijos ginklų arsenalu, įskaitant aštriais kuolais šaudančiu ginklu, kuris „prismeigia“ priešininkus prie aplinkos objektų, taip sukeldamas papildomą žalą. Artimų ir tolimų kovų stiliaus žaidėjai varžysis moderniuose žemėlapiuose, naudodami plataus pasirinkimo „amped-up“ sugebėjimus, tokius kaip: šokinėjimas atšokant nuo sienos, vaikščiojimas ugnies linijomis, „boostinti“ šuoliai didelėmis distancijoms, arba nematomumas.

Nors atvira beta vyksta jau mėnesį, vis tiek rekomenduočiau išmėginti šį (MOFPS), nes žaidimas pasiūlo tikrai patrauklių smulkmenų, kaip graži grafika, vietomis niekur nematyti ginklai, sugebėjimai. Žaidimas tikrai pritrauks „greito-veiksmo“ mėgėjus savo „Unreal tourament“, „Quake“ gameplėjaus intensyvumu.

Norint dalyvauti betoje, reikia tik užsiregistruoti svetainėje, arba naudoti savo „Facebook“ vartotojo duomenis. Ir parsisiųsti žaidimo klientą.