Turiu Jums naujieną. Kadangi piktasis Islandijos vulkanas pastarosiomis dienomis niekam neleidžia ramiai skraidyti iš vienos Europos vietos į kitą, Geležinis žmogus pats atskrenda pas mus! Tik nesakykit, kad nežinojot, jog jokie dūmai, dulkės ar net vulkanų išsiveržimai nekenkia Tonio Starko kostiumui. Taigi, jau kitą savaitę, balandžio 30 d., penktadienį, visoje Lietuvoje nugriaudės bombastinio filmo “Geležinis Žmogus 2 premjera. Tiems, kas dėl kažkokių priežasčių esate nepatenkinti lietuvišku vertimu, štai Jums originalus pavadinimas – Iron Man 2.

A, ir kol dar nepamiršau tai taip, šį kartą portalas Games.lt išdidžia galva tapo kino filmo „Geležinis Žmogus 2“ informaciniu rėmėju. Kodėl? Nes tai Geležinis Žmogus! Ir išvis, dabar net poniai panašėja į Geležinį Žmogų. Ši naujoji jų rūšis vadinasi Poniais Starkais! Ir aš jau neminėsiu visų tų būsimų studentų, kurie šiais metais bandys stoti į fizikos, chemijos ir visus kitus panašius fakultetus vien tam, kad galėtų susikonstruoti sau tokį kostiumą, kokį turi Tonis Starkas arba jo kolega (pagaliau debiutuojantis ir naujajame filme) Karo Mašina (War Machine).

Na, o kad kino salėje per filmo premjerą nesėdėtume visai dyki, štai Jums keletas įdomesnių priminimų ir faktų apie naująjį Geležinį Žmogų:

– Jau visi žinome, kad pagrindinis Tonio Starko/Geležinio Žmogaus priešas šioje juostoje bus Ivanas Vanko/Whiplash, kurį suvaidino neprilygstamasis Mikis Rurkas (Mickey Rourke). Bet ar žinojote, kad vardan savo vaidmens Mikis kurį laiką lankėsi Butyrkos kalėjime Maskvoje? Matyt šio vizito įkvėptas aktorius siūlė režisieriui pusę visų Ivano dialogų padaryti rusiškais.

– Žavioji Scarlett Johansson, kuri nesiliauja stebinti žiūrovų savo neįtikėtinais vaidmenimis (pradedant filmais „Pasiklydę vertime“ (Lost in translation) ir baigiant „Prestižu“ (Prestige)), dar gerokai prieš gaudama Juodosios Našlės (Black Widow) vaidmenį nusidažė savo plaukus raudonai, nes labai norėjo šio vaidmens. Iš kur tokie desperatiški veiksmai? Atsakymas paprastas. Visi nori būti ten, kur tuo metu yra Geležinis Žmogus.

– Robertas Davnis jaunesnysis (Robert Downey Jr.) praktiškai vilkte vilko pirmąją Geležinio Žmogaus filmo dalį, nes ji, galima sakyti, neturėjo realaus scenarijaus. Galbūt todėl šį kartą Robertas patapšnojo režisieriui per petį ir pasiūlė scenaristą (Justin Theroux), kuris rašė scenarijų vienam iš buvusių aktoriaus filmų „Griaustinis Tropikuose“ (Tropic Thunder). Ir ką manote? Jis sutiko! Todėl jeigu pirmos filmo dalies kūrėjai sugebėjo padaryti kažką tokio pusiau improvizuodami, pabandykime įsivaizduoti, ką jie padarys su geru scenarijumi!

Na, o dabar, kad neužmigtumėte beskaitydami siūlau pažiūrėti keletą įspūdingų ir sienas drebinančių „Geležinio Žmogaus 2“ reklaminių klipų. O bežiūrėdami juos jau galite po truputį ruoštis Geležinio Žmogaus konkursui, kurį skelbsime jau šią savaitę!