Šiandien versdamas laisvalaikio žurnalą, netikėtai užkliuvau už vieno idomaus interviu su puikiai Lietuvoje pažystamu pramogų verslo atstovu Algiu Ramanausku, dar žinomu kaip Algiu Greitai. Nors teksto pagrindinė mintis buvo naujoji Lietuvos Telekomo interneto reklama, tačiau nebuvo išvengta ir žaidimų tema, kurią pradėjo pats Ramanauskas. Pateikiame ištrauka iš interviu, kuriame puikiai atsiskleidžia „NML“ vedėjo ir Mauzerio požiūris į tai.

Laisvalaikis: Kiek jums svarbus internetas?

Algis Ramanauskas: Pažiūrėkim… Rytais aš perverčiu naujienu portalus. Dieną dažnai rašau ir atsakinėju į el.laiškus. Vakarais, jeigu nesėdžiu prie garso darbų studijoje (ten yra atskiras ir daug galingesnis kompiuteris, kurį pagarbiai vadinu „Mašina“), tai bimbinėju po tinklą. Matote, mano Mašina niekada nejungiama prie interneto, per daug pavojingą. Kitas reikalas – gana padoraus pajėgumo kompiuteris miegamajame. Visuomet su šiokiu tokiu pasidygėjimu žiūrėjau į žmones, kurie demonstratyviai visur vapa, kad jie niekada nežaidžia kompiuterinių žaidimų. Man šitas lavai sveikas (jeigu su saiku) užsiėmimas dažnai yra tikra atgaiva. Su malonumu tinkle duodu į kaulus „Warcraft’e“ kokiam nors išprotėjusiam bendraamžiui britui ar prancūzui (juokiasi).

Ar interneto greitis Algiui Greitai turi didelę reikšmę?

Be abejo. Kuo greitesnis, tuo geriau. Kita vertus, neužsiimu piratavimu ar pusiau piratavimu. Nesu (o ir nebūsiu) tas, kuris per naktį iš kokių nors šūdpiračių parsisiunčia kokį tuziną vogtų filmų su klaikiu rusišku įgarsinimu. Nėra nieko baisesnio už rusiškai dubliuota kino meno kūrinį. Ar ne? Taigi greitis – gerai, bet tas, kurį turiu, mane kol kas tenkina.