Per pastaruosius metus tarp žaidimų ir kino industrijų atsiranda vis daugiau įvairių sąsaju. Stevenas Spielbergas pasirašė susitarimą su EA dėl trijų žaidimų gamybos, Peteris Jacksonas prisidėjo prie Halo filmo kurybos, o James cameron pradėjo kurti naują filmo ir kartu žaidimo projektą – Battle Angel.

Tokio aktyvaus bendradarbiavimo akivaizdoje, buvo tik laiko klausimas dėl konferencijos surengimo bendrų klausimų sprendimui. Taigi šiandien „Hollywood Reporter“ ir „CMP Media“, „Game Developers Conference“ (GDC) organizatorius, pranešė apie bendros konferencijos organizavimą.

Nors kitais metais birželio 27, Beverly Hilse, Kalifornijoje, JAV vyksiantis renginys ir neturi bendros temos, tačiau jo organizatoriai teigia, kad pagrindinis tikslas jau ir taip yra aiškus – suartinti abiejų industrijų svarbiausius asmenis.

„Daugelis kūrybingu Holivudo žmonių jau dabar aktyviai bendradarbiauja su televizijos ir žaidimų atstovais“, – sakė „Hollywood Reporter“ redaktorius Chris Marlowe. „Tuo pačiu, mes esame labai laimingi, galėdami dirbti su rinkos lydere CMP, kad suorganizuotume tokį renginį, kurio senai reikėjo“.