HD DVD ir „Blu-ray“ kovai pasibaigus pastarojo formato pergale iškart smuko buitinių HD DVD grotuvų kainos. Panašu, kad greitai įkandin jų gali pasileisti ir HD DVD nuskaitantis priedas „Xbox 360“ žaidimų kompiuteriui.

Jau sklando gandas, kad šis daikčiukas JAV rinkoje atpigs iki 49,99 dolerio. Pinigai gal ir ne itin maži, bet HD DVD filmų parduotuvėse anapus Atlanto tebėra nemažai. X360+HD DVD skaitytuvas+krūva filmų – neblogas variantas porai mėnesių saldaus HD spoksojimo išleidus vos kelis šimtus „žalių“ ir pirkėjai juo tikrai gali susigundyti.

Žinoma, jei netyčia nenusipirks priedo prieš jam atpingant. Šiuo atveju tikėtini išpuoliai prieš programinės įrangos bendrovę, kurią visi žinome. Na tą, iš M =]

Atnaujinta: „Microsoft Gamerscore“ bloge pasirodė pranešimas, kad nuspręsta HD DVD priedo „Xbox 360“ konsolei gamybą visiškai nutraukti. Garantiniai įsipareigojimai esamiems HD DVD skaitytuvo turėtojams bus vykdomi ir toliau.

Beje, nors formatų karas ir baigėsi, daug kam vis dar įdomu, kas gi lėmė vienokius ar kitokius kino studijų veiksmus jame. Daug pasikeitė po „Warner“ sprendimo paremti išskirtinai „Blu-ray“, nes šis gigantas valdo didžiąją dalį namų įrašų rinkos. Taigi, esminis klausimas – ar už paramą kino studijai buvo sumokėta? Jos prezidentas aiškiai pareiškė, kad ne – anot jo, tai nebuvo finansinis klausimas, viską lėmė 2007-ųjų metų pabaigos pardavimai. O kokie jie buvo žinome visi – „Blu-ray“ formato filmai gerokai lenkė HD DVD.