Laukimas baigėsi ir su didelių džiaugsmų norime pranešti, kad Games.lt TV grįžta. Tik šį karta visapusiškai pasikeitusi. Ką tokio naujo mes jums pasiūlysim ?

1. Nuo šiol Games.lt TV naujienas, vaizdo apžvalgas, reportažus, topus, IT naujienas, bei kitus skyrelius išvysite kur kas greičiau. Nes mes nusprendėme visą vaizdo medžiaga dėti pagal kategorijas, savo vaizdo talpinimo serveriuose. Todėl kas savaite mes galėsime jums pasiūlyti kur kas daugiau naujienų, apžvalgų ar kitokios medžiagos. Tai naudingą tuo, kad nebereikės jums laukti mėnesio ar daugiau kol išleisdavome laidą. Nuo šiol viskas bus pateikta daug greičiau, įdomiau, bei profesionaliau.

2. Antroji žinia tą, kad jei jau padarėme tokius pakeitimus, žinoma pakeitėme ir pati dizainą, intro vaizdus, informacines lenteles ir t.t. Dabar viskas atrodys dar profesionaliau. Nes mes stengiamės dėl jūsų.

3. Kartu su šiomis naujienomis, kurias išvardinau kiek aukščiau, mes pristatysim ir du naujus skyrelius. Tai jau visai netrukus pasirodysiantis naujas radijo ‘‘ZipFM‘‘, “Radistų“ skyrelis, kuriame Jonas ir Rolandas šmaikščiai atsakinės į jūsų pateiktus klausimus. Taip pat pristatysim dar vieną skyrelį pavadinimų ‘‘Retro‘‘, kuris bus skiriamas jau klasika ta pusėms, “Sega“, “Atari“, “Ziliton“, žaidimų apžvalgoms. Nostalgijos paskatinti, sugalvojame tokį skyrelį. Tikimės patiks ir jums prisiminti žaidimus su kuriais užaugome.

Kol kas tiek naujienų. Tikimės, kad viska ką mes paruošėme jums patiks. Nes be jūsų, nebūtų prasmės kažką kurti. O atsinaujinimo proga, norių pristatyti visiškai šviežią ir dar niekur nerodyta ‘‘Games.lt TV‘‘ reklaminį filmuką, bei plakatą. Tad dar šiek tiek kantrybės ir tikimės, kad jau kita savaitę galėsime startuoti.