Kaip jau pastebėjot, games.lt jaučia išskirtinę meilę juodadarbiams. Ypač italų santechnikams ir plikiems mechanikams. Filmai su Stathamu į žaidėjų gyvenimus visada įsiveržia kaip šventė, speju, kad šis atvejis ne išimtis.

Išimtis yra šį filmą pristatantis konkursas. Kaip visada iš pradžių planavom paskelbti savo, bet ilgainiui nusprendėm, kad vis tiek neperspjausim to, kas dedasi bukkaipstathamas.lt portale. Todėl mes konkurso neskelbiam, o primygtinai rekomenduojam sudalyvauti Stathamo antrininkų rinkimuose.

Aš tai tikrai žinau, kad visi jūs kieti, dalis pliki, o tie kas nepliki turit gražią paną. Svarbiausia aišku tai, kad dalyvaudami kituose games.lt konkursuose įgijote tiek patirties, kad sumalsit visus į miltus.

Žodžiu spauskit į bukkaipstathamas.lt ir sėkmės.

Beje, apie filmą:

Super populiarių trilerių „Kalinių lėktuvas“ ir „Kapų plėšikė Lara Kroft“ režisierius Simonas Westas pristato Jasoną Stathamą („Transporteris“, „Nesunaikinami“) naujame didelio biudžeto trileryje „Mechanikas“.

Nėra abejonių, kerštas yra patiekalas, kuris geriausiai patiekiamas šaltas… Todėl veiksmo filmų žvaigždė Jasonas Stathamas – karščiausias šiuolaikinių veiksmų filmų herojus! Tik kietais vaidmenimis garsėjantis aktorius savo įvaizdžiui kine ištikimas ir naujame veiksmo filme „Mechanikas“ – čia jis ir vėl plieninis šaltakraujis, meistriškai valdantis ne tik savo kūną, bet ir galybę galingų ginklų. Trileris sukurtas pagal populiarų to paties pavadinimo 1972 metų filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko legendinis lietuvių kilmės Holivudo aktorius Charlesas Bronsonas.
Jeigu jums reikia ką nors „patvarkyti“, jūs kviečiate jį… Artūras Bišopas (akt. J.Stathamas) yra „mechanikas“ – profesionalus samdomas žudikas, geriausias savo srities meistras. Kai nužudomas geriausias jo draugas Haris, elitinio žudiko darbotvarkėje svarbiausiu įrašu tampa keršas už jo žūtį. Netrukus kruvino amato paslapčių jis pradeda mokyti Hario sūnų. Jį suvaidinęs jaunasis talentas ir TV serialo „Šešios pėdos po žeme“ veidas Benas Fosteris („Nešantys žinią“, „Traukinys į Jumą“) sustiprina pramoginio filmo vertę galingomis emocijomis. Samdomo žudiko mokinys uoliai stengiasi perimti visas šios profesijos subtilybes, tačiau netrukus praeitis pasiveja Artūrą ir pradeda lipti jam ant kulnų…
Šiuolaikiniame filmo perdirbinyje pagrindinį vaidmenį gavęs J. Stathamas originalui gėdos padaryti neketina. Kultiniu siautėjimu Guy’aus Ritchie „Lok, stok arba šauk“ žaibiškai išpopuliarėjęs ir Sylvesterio Stallone „Nesunaikinamų“ gaujoje kumščių stiprumą demonstravęs plikagalvis beveik kiekviename filme įkūnija tą patį nepalaužiamą didvyrį, bet sugeba sublizgėti vis naujais atspalviais. Atletiškais raumenimis sulipdytas ir moteris žavintis J. Stathamas idealiai tinka Charleso Bronsono samdomo žudiko moderniam pakartojimui. Papildomą intrigą filme kaitina ir kino ekranuose vis rečiau matomo veterano Donaldo Sutherlando veidas…