Vakar „Ubisoft“ paviešinus pirmojo šių metų ketvirčio finansinius rezultatus, kompanija ne tik pasigyrė pasiektais rodikliais, bet ir šiek tiek atskleidė artėjančius planus.

Pirmiausia buvo atskleista, kad šiemet pasirodyti turėjęs pasirodyti jūrų piratų veiksmo žaidimas „Skull & Bones“ yra atidėtas kitiems metams. Žaidimo išleidimas nukeltas siekiant leisti kūrėjams įgyvendinti visas savo idėjas.

Tačiau net ir atidėjus „Skull & Bones“, „Ubisoft“ planuoja šiemet išleistu tris AAA klasės žaidimus. Apie du mes jau žinome. „The Crew 2“ startas yra numatytas kiek daugiau nei po mėnesio, birželio 29 dieną. Taip pat rudenį sulauksime ir antrosios „The Division“ dalies, apie kurią daugiau informacijos sužinosime E3 parodos metu.

Trečiasis žaidimas šiuo metu dar nėra anonsuotas, tačiau jis debiutuos toje pačioje E3 parodoje. „Ubisoft“ jį įvardija kaip pagrindinį šių metų projektą. Jau dabar galime spėlioti kas tai bus dėka praėjusią savaitę „Walmart“ prekybos tinklo nutekintos informacijos.

Anksčiau laiko atskleistų žaidimų sąraše figūravo tokie pavadinimai, kaip „Assassin‘s Creed“ ir „Splinter Cell“. Kad sulauksime naujo žaidimo apie Žudikus – mažai tikėtina, mat „Ubisoft“ atsisakė plano leisti naują serijos papildymą kasmet. Tačiau užuominų į naują Semo Fišerio nuotykį galime rasti neseniai „Ghost Recon: Wildlands“ pasirodžiusiame papildyme, kuriame svečiavosi ir mums gerai pažįstamas šnipas.