Trečiadienio vakarą, visus nustebinome išsiųsdami pirmajį oficialų games.lt naujienlaikraštį. Šiam žingsniui gana ilgai ruošėmės, ir štai – visų jūsų džiaugsmui tai įgyvendinome.

Kadangi nemažai jūsų jungiasi prie games.lt naudodami seną elektroninio pašto adresą, kurio galbūt dažnai ir netikrinate, nusprendėme sudaryti nedidelį aprašymą ką padaryti, jog naujienlaikraštį gautumėte ten kur reikia.

Tai padaryti galima visai paprastai. Pirmiausia prisijungiame (lengva ar ne?:)), tada spaudžiame ant savo nick’o (paveikslėlyje „Dezdemonijus“) ir ant dešinėje esančio meniu punkto „Keisti prisijungimo duomenis“.

Tuomet įvedame elektroninio pašto adresą į kurį norėtumėte gauti naujienlaikraštį ir slaptažodį. Netrukus į nurodytą adresą gausite aktyvavimo nuorodą. Ją paspausite – ir jūs jau laimingųjų, kurie gaus games.lt naujienlaikraštį, sąraše.

Yra dar viena priežastis, kodėl galėjote negauti naujienlaikraščio – jūs tiesiog atsisakėte jį gauti. Norėdami jį užsisakyti prisijungę paspauskite ant savo nick’o, tada ant meniu punkto „Keisti profilį“.

O tada telieka pažymėti varnele „Aš noriu gauti Games.lt naujienas el. paštu“ ir spustelti mygtuką „Išsaugoti“.

Taip pat dėl kai kurių pašto paslaugų tiekėjų html formato nepalaikymo, mes talpinsime games.lt naujienlaikraštį ir internete. Jį galite rasti čia.

Smagaus skaitymo!