Gera pradžia – pusė darbo! O mes jau įpusėjom. Laukti liko visai nedaug, o prizai – viliojantys, ar ne? Tad nesustok ir keliauk į www.games.lt . Nueik į skyrelį Klubai, skirsnį PC klubas.

Sek nuoroda Naujienos. 2005 m. rugpjūčio mėnesio archyve, trečiame straipsnyje, pirmosios pastraipos pirmajame sakinyje tūnantys vienuoliktas ir dvyliktas žodiai – tai tavo taikiniai.

Atsipūsk ir vėl keliauk į skyrelį Klubai, PC klubas, skyrelį Naujienos, 2005 metų gegužės mėnesio naujienų archyvą. Čia surask antrąjį 2005-05-20 Blacknemo parašytą straipsnį, paskutinėje jo pastraipoje, paskutinio sakinio pirmasis žodis – tai dar vienas žingsnis arčiau išsvajotojo prizo.

O dabar – į www.benq.lt. 2005 liepos 22 dienos naujiena. Antra pastraipa, pirmasis sakinys, ketvirtas žodis nuo sakinio pabaigos. Radai? Griebk!

Sėkmė tave lydi, ar ne? Dar vieną žodį rasi nuėjęs į www.games.lt ir suradęs naujienas apie „State of Emergency 2“. Rasto 2005-08-19 straipsnio pavadinimo antras žodis nuo galo – dar vienas tavo laimikis.

P.S. Tikiuosi, jog nepamiršote, jog pabaigę narplioti mįslę – galite sudalyvauti kituose dviejuose mūsų konkursuose, kuriuose galite laimėti kvietimus į kino filmą „DOOM“. Negi ir šiandien bandysite praleisti tokią progą?

Aštuntoji mįslės dalis

Taisyklės

Diskusija, skirta žaidimo eigai aptarti ir klausimams, kuriuos mums norėtumėte mums užduoti.

Jeigu praleisite vieną mįslę – ne bėda, nes visas jas rasite tinklapyje. Visos mįslės turės nuorodas į senesnes!

Primenu, jog kasdieninių mįslės atsakymų siųsti nereikia. Atsiųskite tada, kai turėsite užbaigę visą tekstą!