Tikiu, kad šio momento laukėte pakankamai senai. Prieš kelias savaites mes jau minėjome apie artėjantį Games.lt ir BenQ konkursą. O šiandien aš jau išdidžiai skubu pranešti, kad pirmoji mįslė pasirodo jau rytoj ir jūsų dėmesį ketins prikaustyti 21 dieną.

Taigi nuo rytojaus Games.lt kiekvieną dieną rasite po klausimą su keturiais skirtingais atsakymo variantais. Jūs žinoma atsakote į jį ir užsirašoteraidę, kurį žymės teisingą atsakymą.

Taip kiekvieną dieną jūs kaupdami šias raides, galiausiai surinksite tam tikrą raidžių kombinaciją, kurią ir reikės siųsti. Iš viso atsakyme bus trys žodžiai kurie tarpusavyje nesudarys rišlaus sakinio, tačiau savo prasme bus labai artimi ir pasakos apie vieną įdomiausių žaidimų industrijos etapu.

Dar norėčiau priminti, kad atskirai atsakymų siųsti mums nereikia. Kiekvieną dieną atsakę į jį kaupkite raideles, sudėkite iš jų tris žodžius ir gegužės 10 dieną siųskite atsakymą mums.

Klausimas Nr. 1
Klausimas Nr. 2
Klausimas Nr. 3
Klausimas Nr. 4
Klausimas Nr. 5
Klausimas Nr. 6
Klausimas Nr. 7
Klausimas Nr. 8
Klausimas Nr. 9
Klausimas Nr. 10
Klausimas Nr. 11
Klausimas Nr. 12
Klausimas Nr. 13
Konkursas jau įpusėjo!
Klausimas Nr. 14
Klausimas Nr. 15
Klausimas Nr. 16
Klausimas Nr. 17
Klausimas Nr. 18
Klausimas Nr. 19
Klausimas Nr. 20
Paskutinis klausimas

Laukiame Atsakymų!

Už visą šį vargą mes jums dovanosime net 8 prizus. Tai bus penkios BenQ pelės ir trys skirtingi BenQ monitoriai:

BENQ FP91G+ LCD 19″
BENQ FP785 LCD 17″
BENQ T705 17″LCD

Prizai tikrai šaunūs ir mes nekantraujame juos išdalinti, taigi, tikiu, kad jau rytoj kiekvieno iš jūsų keliai atves į Games.lt, kur jūsų dėmesiui pirmoji konkurso diena. Taip pat norėčiau tikėtis, jog visi dalyvausiantieji laikysis tvarkos ir nebus jokių nesusipratimų.

O dabar reikalavimai, visiems ketinantiems dalyvauti turnyre:

1) Turėti norą kovoti ir nugalėti, bei tapti tuo žmogumi, kuris laimės didžiausią, 19 colių puikų BenQ monitorių.
2) Nepasakinėti kitiems lankytojams teisingų atsakymų. Prisiminkite, jog su kiekviena tokia „pagalba“ kitiems, jūs prarandate po vieną šansą nugalėti. Tuo labiau, kad visi moderatoriai stebės labai griežtai ar nevyksta panašūs taisyklių pažeidimai, bei baus greitai ir skausmingai.

BENQ FP91G+ LCD 19″