Jūsų dėmesiui dešimtoji „BenQ“ ir „Games.lt“ konkurso užduotis. Atsiprašome, kad šį kartą vėluojame paskelbti klausimą laiku. Nepamirškite, kad dalyvaudami dienos konkurse, privalote atsiųsti pilną klausimo atsakymą, o ne raidę. Raidę užsirašykite ir pasilikite finalui :). Taip pat žemiau perskaitykite siunčiamo laiško reikalavimus.

Užduotis:
Rome Total War žaidime Romos plėtra atiduota į trijų konkuruojančių šeimų rankas. Julijų, Brutų ir Scipijų. Istoriškai šios dinastijos Romoje egzistavo, tačiau vadinosi kiek kitaip ir skirtingai nei žaidime ne visos jų turėjo imperialistinių užmačių. Iš esmės žaidimo kūrėjai norėdami paversti žaidimą įdomesniu ir suteikti daugiau įtampos žaidėjams šias dinastijas tam tikra prasme išsigalvojo ir pavadino jas žinomų Romėnų garbei. Julijų dinastija buvo pavadinta Gajaus Julijaus Cezario atminimui, tuo tarpu Brutų dinastija žaidime atsirado Markuso Junijaus Bruto dėka.

Klausimas: Koks žymus romėnas įkvėpė kūrėjus trečiąją dinastiją pavadinti Scipii? Sau ant lapelio užsirašykite penktąją raidę! 🙂

Nori užuominos? Ieškok jos kažkur įklijuotos Rome Total War diskusijose 🙂

Jau žinote atsakymą? Tuomet užsirašykite atspėtą raidę ir saugiai padėkite iki kito klausimo, kuomet sužinosite sekančią raidę. Galiausiai konkurso pabaigoje surinkę visus teisingus atsakymus ir gavę frazę, turėsite ją išsiųsti mums, kad mes kartu su BenQ galėtume jums padovanoti šaunius prizus.

DËMESIO: Dienos prizas jau laimėtas! Sveikiname What_ever

Siųskite teisingą atsakymą (tikslų, garsiojo romėno vardą) kuo greičiau ir vienas laimingasis laimės prizą. Šį kartą, tai bus 5 žmogus atsiuntęs teisingą atsakymą. Taigi bandyti verta net jei nesate pirmas užėjęs į naujieną. Po to, kai dienos prizas bus laimėtas, mes tai iš kart paskelbsime čia.

Laiško, kurį siųsite, antraštėje privalo būti parašyta „BenQ ir Games.lt konkursui“, laiške be atsakymo turi būti parašytas games.lt slapyvardis, vardas, pavardė, telefonas, tikslus adresas ir, pageidautina, pašto kodas.

Šios dienos prizas – ausinės nešiojamam grotuvui. O atsakymus siųsti reikės į el.paštą benq.games@gmail.com.

Daugiau informacijos ir ankstesnius klausimus galite rasti čia.

Linkime sėkmės!