„Metal Gear“ vardas vis dar nemiršta ir, atrodytų, neturėtų numirti artimiausiu laiku. „KONAMI“ paskelbė kurianti naują serijos žaidimą, kurio veiksmas vyks alternatyvioje laiko linijoje po to kas vyko „Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes“ bet prieš „Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain“ įvykius. Bet keisčiausia čia ne pats istorijos vietos pasirinkimas žaidimų chronoligijoje, o tai, kad naujasis „Metal Gear“ atstovas taps dar vienu kooperaciniu žaidimu, kuriame 4 žaidėjai galės naikinti zombių minias ir vadinsis „Metal Gear Survive“. 

Kažin ar toks žaidimas galėjo būti pradėtas kurti, kol pagrindinis „Metal Gear“ žaidimų serijos autorius Hideo Kojima vis dar prie jos dirbo ir nebuvo susipykęs su šios žaidimų serijos vardo turėtoju ir jo darbdaviu „KONAMI“. Visai gali būti, kad tai būtent ir buvo tos priežastys dėl ko abi pusės susipyko. Nauji „KONAMI“ vadovai matyt labai norėjo kuo daugiau populiarių dalykų sukištų į „Metal Gear“ žaidimą, negalvodami kokią prasmę šie dalykai turėtų žaidimo serijoje. 

Bet kuriuo atveju, „Metal Gear Survive“ bus išleistas Windows, PlayStation 4, Xbox One platformuose. Tiksli išleidimo data šiuo metu dar nėra aiški.