Kompanija „InnoGames“ pranešė, kad šiais metais Kelne vyksnačios parodos Gamescom 2014 metu bus organizuojamas GameJam renginys. Šis renginys truks 96 valandas, arba kitaip tariant – keturias paras, o jo metu 12 žaidimų kūrėjų sukurs tris atskirus naujus žaidimus. Žaidimų kūrimas vyks nuo idėjos generavimo iki galutinio produkto, kurį galima pažaisti.

GameJam renginys prasidės rugpjūčio 13 dieną, trečiadienį, 14 valandą vietos laiku ir pasibaigs rugpjūčio 17, paskutinę parodos dieną. Nugalėtojas bus paskelbtas per dvi valandas nuo renginio pabaigos kompanijos stende. 4 „InnoGames“ darbuotojai ir 8 nepriklausomi kūrėjai sudarys tris tarpusavyje besivaržančias komandas. Parodos lankytojai, užsukę į kompanijos stendą, galės ne tik stebėti, kaip kuriami žaidimai, bet ir išbandyti ankstyvas jų versijas.

„GameJam renginiai sukelia vis daugiau susidomėjimo: paskutinis renginys mūsų biure pritraukė daugiau, nei 120 dalyvių, pasirengusių žaidimo kūrimui paaukoti visą savo savaitgalį“ teigė Michael‘as Indyk‘as, organizuojantis GameJam‘us.