Tinklų sprendimus vykdanti kompanija Digital Act pranešė, jog išleis GBA skirtą naują priedą, tačiau jis bus skirtas būtent japoniškai šios konsolės versijai. Jis vadinsis Cam-Pho (Camera Phone Advance sutrumpinimas). Šis daikčiukas bus pardavinėjamas jau nuo liepos 30 dienos.
Cam-Pho Advance naudoja didelį kartidžą, kuris aprūpintas mažute vidine videokamera ir analoginiu modemu, tačiau to užtenka, kad Game Boy Advance pavirstų videofonu. Kai prietaisas prijungiamas ekranas parodys abu – ir vartotoją, ir pašbekovą kitame „laido gale“. Komunikacija su kitu vartotoju vyksta per ausines su mikrofonu, kurios prijungiamos prie kartridžo. GBA valdymo mygtukai bus naudojami rinkti telefono numerius ir keisti įrenginio paremtrus. Iš pradžių buvo numatyta, jog prietaisas veiks nuo GBA akumuliatoriaus, tačiau dabar jis turi savo maitinimo blokelį.
19 tūkst. jenų (apie 525 Lt) kaina yra beveik penkis kartus mažesnė nei bet kurio kito videofono, tačiau prietaiso parametrai geriausiu atveju yra vidutiniški – kadrų per sekundę kiekis yra tik penki. Liepos 30 dienos prekybiniam startui bus pagaminta tik 10 000 Cam-Pho Advance vienetų. Jį galima užsisakyti per Digital Act tinklapį.