Jūsų dėmesiui ketvirtoji „BenQ“ ir „Games.lt“ konkurso užduotis. Nepamirškite, kad dalyvaudami dienos konkurse, privalote atsiųsti pilną klausimo atsakymą, o ne raidę. Raidę užsirašykite ir pasilikite finalui :). Taip pat žemiau perskaitykite siunčiamo laiško reikalavimus.

Užduotis:
Kokiame 2001 metais išleistame žaidime, kompiuterio kalendoriui rodant balandžio pirmą dieną, vieno iš veikėjų pėdsakai pavirsta šypsenėlėmis?

Šis žaidimas taip pat buvo vienas pirmųjų išpopuliarinęs žaidėjų veiksmų atpažinimą iš pelės judesių.

Atsakymas – penktoji žaidimo pavadinimo raidė.

Jau žinote atsakymą? Tuomet užsirašykite atspėtą raidę, prie kurios yra teisingas atsakymas ir saugiai padėkite iki kito klausimo, kuomet sužinosite sekančią raidę. Galiausiai konkurso pabaigoje surinkę visus teisingus atsakymus ir gavę frazę, turėsite ją išsiųsti mums, kad mes kartu su BenQ galėtume jums padovanoti šaunius prizus.

DËMESIO: Dienos prizas jau laimėtas! Sveikiname wscDealer

Siųskite pilną teisingą atsakymą (pilną žaidimo, apie kurį kalbama klausime pavadinimą) kuo greičiau ir vienas laimingasis laimės prizą. Šį kartą, tai bus 16 žmogus atsiuntęs teisingą atsakymą. Taigi bandyti verta net jei nesate pirmas užėjęs į naujieną. Po to, kai dienos prizas bus laimėtas, mes tai iš kart paskelbsime čia.

Laiško, kurį siųsite, antraštėje privalo būti parašyta „BenQ ir Games.lt konkursui“, laiške be atsakymo turi būti parašytas games.lt slapyvardis, vardas, pavardė, telefonas, tikslus adresas ir, pageidautina, pašto kodas.

Šios dienos prizas – ausinės nešiojamam grotuvui. O atsakymus siųsti reikės į el.paštą benq.games@gmail.com.

Daugiau informacijos ir akstesnius klausimus galite rasti čia.

Linkime sėkmės!