Į namus sugrįžusi „Enterprise“ komanda suvokia, jog nesustabdoma jėga iš vidaus sunaikino komandai vadovavusią organizaciją. Tai, dėl ko „Enterprise“ buvo sukurta ir dėl ko kovojo – dabar viskas sugriuvo, o pasaulis pasinėrė į sumaištį ir krizę.

Nepaaiškinamo siaubo kaustoma komanda kyla į paskutinę kovą ir pabandyti įveikti pasaulį krečiantį chaosą. Misijai vadovauja Kapitonas Kirkas (akt. Chris Pine), pasiryžęs pagauti už pasaulio dezorganizaciją atsakingą piktadarį (akt. Benedict Cumberbatch), turintį galių sunaikinti visą žmoniją.

Mirtinai pavojingoje kelionėje „Enterprise“ komanda ant kortos pastato ne tik žmonijos ateitį, tačiau ir meilę bei draugystę, jungiančią komandos narius…


Kino ekranuose užvirs paskutinė, lemtingoji kova, nulemsianti žmonijos ateitį. Įspūdingų specialiųjų efektų ir nuotykių fone besirutuliojanti istorija atsakys į klausimą ar žmogus gali būti pajėgus nugalėti nežmonišką jėgą…

 

Tiltelis visiems games.lt įgulos nariams, tiltelis visiems games.lt įgulos nariams! Turime nerealią „Bluetooth“ klaviatūrą ir naują ledukų matricą jūsų gėrimų servobotui. Norime atiduoti šį gėrį jums, tačiau prieš tai teks sudalyvauti foto konkurse.

 

Kodėl foto konkurse? 

Todėl, kad įdėjęs „Half–Life“ klipą užduočiau per lengvą klausimą. Juk VISI žino, kad „Žvaigdžių kelių“ režisierius J.J. Abrams ir „Valve“ yra aptarę galimybę kada nors sukurti „Half–Life“ ir „Portal“ motyvais paremtą filmą.

Todėl, kad uždavęs sudėtingiausią žmonijos istorijoje klausimą — koks nežemiškos kilmės pavojus ardo šiltus jausmus ir tarpusavio supratimą games.lt įguloje, sulaukčiau tik teisingų atsakymų — kileriuxxx!

O prizai nuostabūs, tad turėjau sugalvot kažką geriau. Ir sugalvojau.

 

Fotografuojate save ar draugą, kuris į kamerą demonstruoją platų ir nuoširdų Vulkano pasisveikinimą (žr. paveiksliuką). Nuotraukoje turi matytis užrašas games.lt (galit rašyt ir ant delno, man kas). Photoshop ir kiti paveiksliukų redagavimo įrankiai (išskyrus Instagram), konkurse nedalyvauja.

Savo (iki ~800×600 sumažintas) nuotraukas siunčiate man ir jau dalyvaujate konkurse.

SÀLYGOS TRUMPAI IR AIŠKIAI

1. Pademonstruojat ir nufotografuojat Vulkano pasisveikinimą, nuotraukoje būtinai turi matyti užrašas Games.lt.

2. Jokio Photoshop, užrašas turi būti tikras, kad žinotume, kad foto daryta konkursui.

3. Savo nuotrauką ir/arba nuorodą į (flickr, twittpic, instagram, facebook etc.) siunčiate adresu artojas@games.lt

4. Laiško pavadinime (subject) įrašote: Gyvuok ilgai ir laimingai, o pačiame laiške būtinai nurodote savo games.lt slapyvardį (nick)

5. Nuotraukų laukiam visą šią savaitę. Nugalėtojus rinksime burtų keliu.

Tolyn į tamsą. Žvaigždžių kelias, Lietuvos kino teatruose nuo gegužės 17 dienos.

Ryšio pabaiga.