Grupelė „Half-Life“ gerbėjų pradėjo ieškoti finansavimo per „Indiegogo“ tikėdamiesi surinkti lėšų savo reklaminei kampanijai „Mes norim „Half-Life 3“. Tokiai dideliai reklaminei kampanijai, kad net „Valve“ negalėtų jos ignoruoti.

Kaip žinome, reklama yra brangus dalykas, todėl jaunuoliai tikisi surinkti 150,000 JAV dolerių šiems planams įgyvendinti. Reklamos tikslas yra atkreipti „Valve“ dėmesį ir paraginti kompaniją sukurti taip trokštamą „Half-Life“ serijos tęsinį.

Reklama bus tokia didelė, kad ji pasieks kiekvieną „Valve“ kompanijos darbuotoją. Kaip jie tai padarys? Jei jiems pasiseks surinkti bent 3,000 JAV dolerių, bus sukurta „Google AdWord“ kampanija, nukreipta prieš „Valve“ darbuotojus. Ši reklama paprasčiausiai rašys: „MES NORIM HALF-LIFE 3“.

Jei bus surinkta 9,000 JAV dolerių, jaunuoliai išsinuomos sunkvežimį su didelia reklamine lenta ir važinės po Beleviu miestą, Vašingtone, kuriame yra įsikūrusi „Valve“ būstinė. Kitaip tariant, sunkvežimis šmėžuos aplink kompanijos būstinę ir skleis propagandą iki kol „Valve“ iškels baltą vėliavą. Na, arba kol vairuotojui baigsis degalai.

Jei pavyks surinkti visus 150,000 JAV dolerių, grupė surengs didžiulį koncertą Sietle ir jame sudalyvauti pakvies visus „Valve“ darbuotojus.

Kampanijos organizatoriai Chris Salem ir Kyle Mazzei teigia, kad iš šios kampanijos jokios finansinės naudos jie negaus. Visos lėšos keliaus reklamai su kuria tikimasi paskatinti „Valve“ sukurti „Half-Life 3“.

O ar tu nenori „Half-Life 3“? Jei nori, tuomet padėk jaunuoliams surinkti lėšų šiai reklaminei kampanijai. Jei paaukosi projektui bent 5 JAV dolerius, gausi personalizuotą „ačiū“ kortelę. Paaukoję 15 JAV dolerių gaus „Mes norim „Half-Life 3“ pakabuką. Jei nepagailėsi projektui 75 JAV dolerių, gausi marškinėlius su užrašu „Mes norim „Half-Life 3“, o taip pat ir visus prieš tai išvardytus dalykėlius.

Sužinoti apie projektą daugiau bei susipažinti su jo autoriais gali žemiau pateiktame filmuke. Filmuke jie atskleidžia savo planus bei aiškina kaip tie planai bus įgyvendinami. Mes norim „Half-Life 3“!

Paskutinis „Half-Life“ serijos žaidimas pasirodė 2007 metais, tai buvo „Half-Life 2: Episode Two“. Žaidimas tęsė „Half-Life 2“ ir „Half-Life 2: Episode One“ istoriją. Trečiasis epizodas buvo planuojamas, tačiau iki šiol neišvydo dienos šviesos.