„Empire Interactive“ paskelbė naujas FlatOut 2 žaidimo detales, kuris bus išleistas šių metų gegužės mėnesį PC, PS2 ir Xbox.

Kūrėjai žada dvigubai daugiau automobilių nei pirmoje dalyje – 34, bei siūlo rinktis iš sportinių automobilių, sunkvežimių bei nedidelių, kompaktinių automobilių. Kiekvienas automobilis turės per 40 lūžtančių ar pažeidžiamų detalių (lenktynių metu). Taip pat, žaidime bus galima turėti keletą automobilių savąjame garaže.

Žaidimo vieta – JAV, o lenktyniauti teks penkiose skirtingose vietovėse: dideliame mieste, Los Andželo kanalizacijos tuneliuose (panašiai, kaip NFS MW trasose), kalnuotų vietovių miškuose, tam tikruose javų laukuose, bei dykumoje. Iš viso bus 60 įvairių lenktynių trasų kombinacijų, kuriose bus ir sutrumpinimo keliai. Priešininkai turės savo biografiją, įvaizdį, vairavimo ypatumus.

„Championship“ turnyras bus taip pat patobulintas: dabar bus galima dažniau sukelti samyšį ar avariją lenktynėse, žadami didesni apdovanojimai už pergales. Atrakinamų bonusų dalis žada papildomas mašinas, papildomus čempionato turnyrus ir šešias automobilų daužymo kautynių arenas.

Žaidime bus galima lenktyniauti keturiese vienas prieš kitą, o online rėžimas siūlo galimybę žaisti šešiese PS2 konsolėse ir iki aštuonių žmonių – PC ir Xbox versijose. Papildomai žaidimas pasiūlys dar dvylika „Rag Doll“ mažų žaidimėlių, „Rag Doll“ čempionatą ir „Rag Doll“ online rėžimą.

Šaltinis: www.eurogamer.com