Keliaujam toliau? Pirmojo šios dienos žodžio ieškok www.games.lt, skyrelyje Klubai, skirsnyje Konsolės. Sek nuoroda Naujienos, o ten rask 2005 m. rugpjūčio mėnesio 3 dienos naujieną, parašyta Blacknemo. Pagauk pavadinimo žodį, kuris slepiasi prieš skaičių 2007.

Norėtum žinoti kur paslėptas kitas mįslės žodis? Pasilik www.games.lt. Keliauk į syrelį Žaidimai, skirsnį PC, spragtelk nuorodą Apie hardware. Surask 2005 m. gegužės 18 dienos antrą straipsnį. Antrame nuo straipsnio galo sakinyje surask penktą žodį nuo jo galo ir sužinosi dar vieną paslaptingo teksto žodį.

Smalsu? Nori dar? Tad bėk į www.delfi.lt. Delfi naujienų archyve paieškos laukelyje įrašyk „A.Fordo“. Pirmos (2004 09 08 16:10) naujienos pavadinime tavęs laukia paskutinis pavadinimo žodis.

Paskutinį šiandienos žodį įminsi pasinaudojęs www.games.lt paieškos mechanizmu ir naujienose suradęs 2005-03-04 straipsnį apie „Delta Force“. Paskutinėje pastraipoje, pirmojo sakinio gale esantis skaičius ir paskutinis sakinio žodis priklauso tau.

P.S. Laikais, kai jūs galite labai paprastai laimėti kituose dviejuose mūsų konkursuose jau eina į pabaigą. Juose galite laimėti kvietimus į kino filmą „DOOM“. Jeigu ne šiandien, tai kada?

Dvyliktoji mįslės dalis

Dešimtoji mįslės dalis

Taisyklės

Diskusija, skirta žaidimo eigai aptarti ir klausimams, kuriuos mums norėtumėte mums užduoti.

Jeigu praleisite vieną mįslę – ne bėda, nes visas jas rasite tinklapyje. Visos mįslės turės nuorodas į senesnes!

Primenu, jog kasdieninių mįslės atsakymų siųsti nereikia. Atsiųskite tada, kai turėsite užbaigę visą tekstą!